Новости мира Новости мира  


Новости партнеров
 Каталог новостей   Бизнес и экономика   Финансы
Новость

Європейська організація споживачів виступає проти реклами фаст-фуду

QR code
Добавлено:2010-05-21 10:26:25
Корреспондент:Анастасия Марушевская

BEUC, Європейська організація споживачів (the European Consumers Organisation) зробила звернення до прем'єр-міністра Бельгії Херманна Ван Ромпея, представника Ради Європи, з проханням встановити певні правила реклами фаст-фуду для юних споживачів.

Організація пропонує Євросоюзу підвищити обмеження у віці серед населення, щоб маленькі глядачі не дивилися рекламу далеко не корисних продуктів. Також BEUC планує заборонити певні види рекламних кампаній, приміром, рекламу по SMS.

Європейська організація споживачів вважає, що на упаковках продуктів харчування повинна бути надана інформація про зміст жирів і поживних речовин. BEUC пропонує встановити зареєстрований розмір шрифту для подібних написів.

У 2007 році виробники продуктів харчування, слід виділити Danone і Kraft Foods, підписали спеціальну угоду, в рамках якої на території Євросоюзу забороняється проводити рекламу за допомогою засобів масової інформації товарів, шкідливих для дітей до дванадцяти років.

Слід зазначити, що взимку цього року уряд Південної Кореї зробив заборону на рекламу фаст-фудів з метою боротьби з дитячим ожирінням.

 

 

Смотрите также:

Санкції проти Ірану будуть посилені Санкції проти Ірану будуть посилені...
Минулого тижня Рада Безпеки ООН прийняла нові санкції проти Тегерану. Це вже четверта подібна процедура, початком для якої послугувало відмовлення Ірану припинити розробку збагаченого урану.
Але на цей раз наступні зміни будуть введені в рекордний час. Так, Європейський Союз вирішив установити більш жорсткі рамки для діяльності потенційно небезпечної країни.
Тепер планується ввести санкції, які звузять можливості Ірану в області торговлі, банковської, страхової діяльності. Буде покладено заборону на внесення іноземних інвестицій у розвиток нафтової промисловості країни. Обмежуватимуться іранські грузові товарні поставки до інших країн світу через морські та воздушні шляхи. Також було зазна..... Читать новость...

Чи будуть введені санкції проти Ірану? Чи будуть введені санкції проти Ірану?...
5 червня 2010 року відбулася зустріч Ангели Меркель, канцлера Німеччини, з президентом Російської Федерації Дмитром Медведєвим. У Мезерберзі політики обговорювали можливість вводу санкцій проти Ірану, причиною якого слугує наростання занепокоєння держав "великої шістки" ядерною ситуацією в азійській країні.
Нагадаємо, що 11 лютого 2010 року президент Ірану Махмуд Ахмадинежад повідомив про успіх країни в розробці 20% урану та наголосив на планах стосовно подальших розробок більш потужної зброї.
Відповіддю світу на цю заяву став початок переговорів про дії щодо контролювання подальшого зростання небезпеки з боку країни-розробника. Тож, здається, що на сьогоднішній день це обговорен..... Читать новость...

С фаст-фудами на НСК "Олимпийский" проблем нет? С фаст-фудами на НСК "Олимпийский" проблем нет?...

 14 ноября на НСК «Олимпийский» состоялся пресс-тур по территории стадиона. В рамках данного мероприятия продемонстрировалась работа фаст-фудов на территории стадиона, также показали, как выглядит медпункт стадиона, и рассказали о готовности газона к играм. Следует отметить, что пресс-тур был организован для того, чтобы показать, что скандальное видео, которое размещено в сети Интернет о нарушениях санитарных норм, не было снято на территории НСК «Олимпийский». 
 Вилен Матвеев, директор филиала «Олимп» на НСК «Олимпийский», сказал, что нельзя отрицать тот факт, что на видео показаны вещи, которые не должны происходить. Он счит..... Читать новость...

Камеры установят во всех фаст-фудах на НСК "Олимпийский" Камеры установят во всех фаст-фудах на НСК "Олимпийский"...
 В фаст-фудах на НСК "Олимпийский" установят камеры
 Для повышения контроля за работниками комплекса в пунктах общепита, по решению руководства НСК "Олимпийский" будут установлены камеры. Об этом сообщает УНН со ссылкой на пресс-службу НСК "Олимпийский".
 По состоянию на 15 ноября 2013 г. будет установлено 15 веб-камер. Трансляция из указанных веб-камер будет доступна любому посетителю официального сайта НСК.
 Источник: УНН..... Читать новость...

Звезда «Голодных игр» Дженнифер Лоуренс предпочитает фаст-фуд Звезда «Голодных игр» Дженнифер Лоуренс предпочитает фаст-фу...

 Звезду фильма «Голодные игры», актрису Дженнифер Лоуренс уже неоднократно называли самой сексуальной женщиной мира, но, как оказалось, молодая актриса вовсе не сидит ни на каких диетах, а даже наоборот, отдает свое предпочтение более вредной пище. По словам 22-летней красавицы, она любит проводить свои выходные возле телевизора, наслаждаясь реалити-шоу, с участием Ким Кардашиан. При этом Лоуренс также утверждает, что с огромным удовольствием кушает вредную еду из различных фаст-фудов.
 «Нет ничего лучше, чем съесть под конец дня что-нибудь вредненькое», - говорит голливудская красотка.
 Напомним, что 22-летняя Дженнифер Лоуренс набрала популярность..... Читать новость...

Рекламная сеть «Новости мира»
Новости мира
Использование текстов, фото и видеоматериалов, опубликованных на данном сайте, допускается при условии обязательного размещения гиперссылки на сайт novostimira.com

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"