Новости мира Новости мира  


Новости партнеров
 Каталог новостей   Мир автомобилей   Новинки авторынка
Новость

Китайські перспективи українського автопрому

QR code
Добавлено:2010-04-19 12:16:34
Корреспондент:Андрей Лукьяненко

Як стало відомо, китайська компанія Cherry шукає закордонних партнерів для виробництва своїх дешевих авто и для продажу їх в Європу. Після невдалої спроби реалізувати цей проект спільно з росіянами, Китай вийшов з такою ж пропозицією до інших країн: Білорусі, України, Естонії, Латвії, Литви.

У китайських автовиробників вже є  досвід співпраці з Україною. Нагадаємо, що з 2006 року на підприємствах АвтоЗАЗ ведеться збірка моделей Cherry. При цьому застосовується метод Semi Knock Down – тобто з закордону привозяться зібрані крупні вузли автомобіля, а на заводі відбувається тільки процес їх з'єднання. Тепер, як випливає з логіки розвитку подій, мова іде про повний цикл створення машини, включаючи зварювання, фарбування і безпосередньо збірку. Подбні проекти до цих пір існують також на Луцькому і Краматорському заводах.

Слід відмітити, що Україна повинна бути зацікавлена в такому партнерстві. Якщо від спільної діяльності очікуються позитивні результати, то український автопром може з цього мати непоганий прибуток. Не залишиться осторонь від позитивних зрушень і соціальна сфера: з'являться нові робочі місця, працівники будуть мати можливість підвищувати свою кваліфікацію. Єдине, що поки є сумним в даній ситуації, це наявність такого питання: а коли ж ось так, як Китай, Україна почне відшукувати закордонних партнерів для реалізації своїх розробок?

 
Новости от ИА "Новости мира" в Telegram.
Подписывайтесь на наш канал https://t.me/novostimiracom

Смотрите также:

В Україні з В Україні з'явилися нові газові перспективи...
Дивно, але відома британська компанія ТНК-ВР звернула свій погляд на Україну і має намір вкласти сюди значні інвестиції. Можливо, під час прийняття цього рішення, мав місце і певний вплив Росії, бо деякі російські фінансово-промислові структури є акціонерами даної компанії.
Що ж зацікавило ВР на Україні? Стало відомо, що її фахівці вважають вигідним видобуток газу метану із вугільних родовищ Луганщини. Раніше здавалося, що той газ, який виділяється при видобутку вугілля, не може мати масштабів промислового виробництва, але тепер з'ясовується, що подібні перспективи зацікавили не тільки ВР, а й американську компанію Chevron Corporation і голландську Petroleum Company Ltd.
Виходить так, що У..... Читать новость...

Євро-2012 - засекречений проект українського уряду Євро-2012 - засекречений проект українського уряду...
Проведення «Євро-2012» так і залишається одним із найбільш тривожних і таємничих планів українського уряду. Всі чекають цього з нетерпінням, але українці досі не бачать особливих зрушень у позитивний бік. Невже уряд вважає, що ремонт бруківки біля Центрального вокзалу Києва і є підготовкою до «Євро»?
З іншого боку, звинувачувати лише владу також не можна, адже, за планом, всі підготовчі заходи мають бути здійсненими за державні кошти, яких м’яко кажучи, зовсім небагато. За неофіційними даними, матеріальні кошти на проведення чемпіонату могли б забезпечити помешканнями родини військових або ж покрити витрати на озброєння армії.  
Проведення Євро-2012 з само..... Читать новость...

Український авторинок падає Український авторинок падає...
Підведені підсумки розвитку авторинку в Україні за останні п’ять місяців. Результати невтішні: у порівнянні з минулорічними показниками ринок автотранспортних засобів впав на 28 відсотків. З початку року було реалізовано тільки 60,983 тисячі одиниць автомобільної техніки.
З усіх показників зростання спостерігалося тільки у одному сегменті – комерційні автомобілі. Тут продажі зросли на третину (5,948 тисяч одиниць). В інших сегментах справи набагато гірше. Так, у сегменті легкових авто відставання склало 37% (54,056 тисяч одиниць); в автобусному – 3% (979 одиниць). Те, що у секторі комерційних машин відбулися доволі значні позитивні зрушення, аж ніяк не вплинуло на загаль..... Читать новость...

Виробництво меду становиться прибутковим на Україні Виробництво меду становиться прибутковим на Україні...
Недаремно екс-президент Віктор Ющенко в свій час популяризував розведення бджіл. Скоріш за все, тим самим він закликав пересічних громадян зайнятися цим корисним і вигідним видом підприємницької діяльності.
Невідомо, чи пропаганда Ющенка допомогла, чи вплинули традиції, але виготовлення меду останніми роками стає дедалі помітнішою статтею експорту України. За даними FAO, Україна займає перше місце з виробництва меду в Європі. До світових лідерів українцям ще далеко. Якщо в України виробляється десь в межах 100-160 тисяч тон меду щорічно, то у Китаї майже чотири сотні тон!
Експорт меду до Європи – звична справа для українських виробників. Так і стоїть перед очима малюнок з історії Киї..... Читать новость...

Патріарх Кирило виразив задоволення працею Віктора Януковича Патріарх Кирило виразив задоволення працею Віктора Януковича...
До свого шістдесятиріччя серед великої кількості різноманітних презентів президент України Віктор Янукович отримав дуже дорогоцінний подарунок. Руська православна церква нагородила політичного діяча орденом святого князя Володимира. Це найвища відзнака релігійної спільноти православ'я.
Під час своєї розмови з журналістами Патріарх Московський і всієї Русі Кирило згадав про цю подію та поділився своїми роздумами про діяльність українського лідера.
За словами церковного предстоятеля, Віктор Федорович глибоко віруюча людина. Церква заохочує ту завзятість, з якою президент керується православними доктринами не тільки у повсякденному житті, а й у своїй політичній програмі. Янукович виступає про..... Читать новость...

Партнерство України та КНР Партнерство України та КНР...
На сьогоднішній день вже стали відомі перші результати візиту голови українського Міністерства іноземних справ Костянтина Грищенко до Китаю. Під час своєї зустрічі з прем'єр-міністром приймаючої країни політик обговорив питання розширення двосторонньої співпраці. Так, Вень Цзябао повідомив про те, що його країна планує вкласти багатомільйонні інвестиції у розробку та реалізацію сумісних проектів. Мова іде про розвиток транспортної, сільськогосподарської та технологічної сфер. За словами державного діяча, подібне співробітництво повинно дати потужний поштовх економіці та бізнесу країн-партнерів.
Грищенко підтримав думку свого колеги та відмітив, що Україна має великі плани щодо подальшого зм..... Читать новость...

14-річна Юлія Смага потрапила в ТОП-5 іспанського аналогу Фабрики зірок 14-річна Юлія Смага потрапила в ТОП-5 іспанського аналогу Фа...
Зовсім юна 14-ти річна українка Юлія Смага ввійшла в п`ятірку кращих виконавців аналогу української «Фабрики зірок» іспанського проекту «Хочу співати». Як сповістили представники Смаги запрошення для участі в тому шоу Юлія отримала ще у 2010 році від головного каналу телебачення Іспанії. Це стало сенсацією для українського шоу-бізнесу.
Шоу «Хочу співати» проходило на протязі двух місяців. Та зі слов представників юного українського дарування, саме Юлія повинна була представляти нашу країну і вона гідно трималася та зробила все, щоб дійти до фіналу і попасти у п`ятірку найкращих співаків.
«Співаючи та виступаючи на рідній українській мові, прославля..... Читать новость...

Зміцнюються "атомні" відносини між Україною та Росією Зміцнюються "атомні" відносини між Україною та Росією...
Нові питання взаємовигідної співпраці обговорювалися на спільній українсько-російській нараді, що проходила у "Турбоатомі". На Україну приїдуть представники декількох російських підприємств і організацій, задіяних у сфері атомної енергетики. Серед них такі як Національна атомна енергетична компанія Росії (НАЕК), ВАТ "Нижегородська інженерінгова компанія", ВАТ "Комплектенерго", ВАТ "Росенергокомплект", інститут ВАТ "ВНІДАМ", концерн "Росенергоатом" та ін. З українського боку, крім "Турбоатому", були присутні представники Харківського інституту "Енергопроект", ХДПЗ ім. Шевченка.
Інтерес росіян до українського &qu..... Читать новость...

Рейтинг найдорожчих світових брендів Рейтинг найдорожчих світових брендів...
Аналітики дослідницької компанії Британії Millward Brown Optimor (MBO) склали список найдорожчих світових брендів. Загальна вартість самих високопоставлених марок склала більше двох трильйонів доларів, подорожчавши на 4%. Головний оціночний фактор - популярність бренду серед споживачів.

Не важко було передбачити, що перше місце займе компанія Google з вартістю в 114,26 мільярда доларів.

Перша десятка світових брендів за рейтингом Millward Brown Optimor:
10. Vodafone
9. GE
8. China Mobile
7. Marlboro
6. McDonald's
5. Coca-Cola
4. Microsoft
3. Apple
2. IBM
1. Google

За минулий рік деякі корпорації здали позиції. Приміром, Auchan, Porsche, і Nokia. Корейський бренд Samsung навпа..... Читать новость...

Археологи знайшли древній охолоджувальний пристрій, своєрідний холодильник Археологи знайшли древній охолоджувальний пристрій, своєрідн...

 Китайським археологам вдалося знайти цікавий пристрій на території руїн колишньої імператорської резиденції. Він дуже нагадує примітивний холодильник.
 Відкриття пощастило зробити працівникам інституту археології провінції Шаньси. Вік цього примітивного охолоджувального пристрою, як вважають спеціалісти, досягає майже 2 тисяч з лишнім років. Китайські археологи знайшли його в одному з узвозів, який знаходиться поблизу міста, що розташоване на північному заході Піднебесної. Воно вважалося колишньою столицею древньої китайської імперії Сіань.
Холодильник складається з кількох керамічних кілець, діаметр яких складає 1,1 метра, а висота – 0,33 метра. Дно своєрідного коло..... Читать новость...

Рекламная сеть «Новости мира»
Новости мира
Использование текстов, фото и видеоматериалов, опубликованных на данном сайте, допускается при условии обязательного размещения гиперссылки на сайт novostimira.com

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"