Новости мира Новости мира  


Новости партнеров


Загрузка...


 Каталог новостей   Бизнес и экономика   Финансы
Новость

Прогнози МВФ щодо відновлення світової економіки

QR code
Добавлено:2010-04-22 22:34:34
Корреспондент:Анастасия Марушевская

Міжнародний валютний фонд скорегував прогноз щодо відновлення світової економіки після глобальної фінансової кризи. Відповідно до нового документу, в цьому році економіка світу буде рости швидше, ніж прогнозувалось раніше.

Головний економіст Міжнародного валютного фонду Олів’є Бланшар стверджує, що глобальне відновлення проходить краще, ніж очікувалось. Тепер експерти прогнозують зростання на рівні 4,2% у 2010 році. Такий показник на 0,3% вищий, ніж прогнозувалось раніше. За словами економіста, світова торгівля демонструє впевнене зростання. У той же час, у доповіді передової міжнародної організації говорилось про те, що світовій економіці ще зарано відмовлятися від стимулювання зростання. МВФ радить розвиненим країнам подумати про фінансову консолідацію, підвищення відсоткових ставок і спробу врівноважити світовий попит.

За даними експертів, найкращі економічні показники у цьому році знову ж таки показує Китай зі зростанням ВВП на 10%. Наступною йде Індія з аналогічним показником у розмірі 9%, а Європа, у свою чергу, показує всього лиш 1% росту ВВП. МВФ очікує, що ВВП США збільшиться на 3,1%, Японії – приблизно на 2%, а Німеччини – на 1,2%. Щодо Росії прогнози організації покращились. Раніше річ йшла про 3,6% зростання російської економіки, а зараз говорять про 4%. Від країн СНД Міжнародний валютний фонд чекає помірного, але стабільного відновлення.

Представники МВФ називають підвищення цін на нафту і нормалізацію інвестиційних потоків каталізаторами економічного зростання Росії та країн СНД.


 

 
Новости от ИА "Новости мира" в Telegram.
Подписывайтесь на наш канал https://t.me/novostimiracom

Loading...

Смотрите также:

МВФ пророкує покращення світової економіки МВФ пророкує покращення світової економіки...
Нещодавно Міжнародний валютний фонд (МВФ) представив своє останнє дослідження розвитку світової економіки. Туди увійшли, в основному,  показники за 2010 рік, але, крім цього, в ньому є відображення тенденцій, що мали місце вже у квітні ц.р. На основі своїх даних, МВФ прогнозує, що приріст світового ВВП у 2010 році сягатиме 4,2%, що є на 0,3% вище, аніж передбачалося у січні. Проте припущення на рахунок темпів приросту світової економіки залишаються незмінними і становлять 4,3%.
Відомо, що Міжнародний валютний фонд змінив свою оцінку збитковості наслідків для світового фінансового сектору під час кризи – тепер вона зменшена на 533 млрд. дол. Це пов’язано з більш високими те..... Читать новость...

Незважаючи на пожвавлення економіки, Україна страждає від дефіциту та зростаючого боргу Незважаючи на пожвавлення економіки, Україна страждає від де...
Стабільний прогнозований розвиток економіки є нездійсненним без збалансованого бюджету. За словами Віктора Пинзеника, в Україні постійно спостерігається перевищення витрат над доходами. Він підкреслив, що в Україні не відбувся логічний етап зменшення доходів. Екс-міністр фінансів стверджує, що за доходами країна повернулася в 2005 рік, а за видатками залишається в 2010.

За словами Пинзеника, Україна стала однією з країн ризику через збільшення боргу держави та величезного бюджетного дефіциту. За офіційними даними, з початку 2008 року борг держави збільшився у 3,6 рази і досяг 316 900 000 000 грн на початок цього року. Боргове навантаження на державний бюджет зростає з кожним днем.

Пинзен..... Читать новость...

США і Китаю на шляху зміцнення співробітництва США і Китаю на шляху зміцнення співробітництва...
США і Китаю слід зміцнювати стабільність економіки і свою співпрацю за відновлення світової економіки і проти ризиків, викликаних фінансовими проблемами в Європі. Про це заявив міністр фінансів Китаю Се Сюжень.

Таку заяву міністр зробив на напередодні засідання американо-китайського діалогу, яке відбувається в Пекіні. З американського боку в переговорах візьмуть участь міністр фінансів США і держсекретар Хілларі Клінтон. 

Китайський міністр під час свого виступу говорив про ризики, викликані боргами європейських держав і які впливають на підвищення рівня нестабільності в процесі відновлення глобальної економіки. Хіларі Клінтон заявила, що Китаю слід бути більш збалансованим в еко..... Читать новость...

Економіка США досі не відновилась Економіка США досі не відновилась...
Протягом трьох останніх кварталів економіка США розширилась. За перші три місяці 2010 року вона зросла на сезонно встановлений відсоток – 3,2%. Цей показник нижчий у порівнянні з 5,6% продуктивності в четвертому кварталі минулого року, але показує хороший результат і відповідає розробленим національним стандартам. Реальний випуск менший приблизно на 1,2%, ніж під час попереднього піку, що свідчить про те, що ВВП, можливо, досяг нової вершини до кінця наступного кварталу.
Особисте споживання стимулювало продуктивність, піднявшись швидкими темпами з початку 2007 року. Зокрема, споживання товарів тривалого користування позитивно вплинуло на зростання. Стійкий внутрішній попит через деяк..... Читать новость...

Колізія з приводу офіційної публікації про банкрутство вирішена Колізія з приводу офіційної публікації про банкрутство виріш...
  У зв’язку з прийняттям Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання відносин між кредиторами та споживачами фінансових послуг», де вказується обов’язок суду публікувати текст, який повідомляє про порушення справи про банкрутство на офіційному веб-сайті судової влади України, виникла колізія. Справа в тому, що цей закон не відмінив положення попереднього Закону «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», в яких вимагається публікація такої інформації в офіційних друкарських органах. Так й виникло питання, з якої із дат потрібно відраховувати термін для пред’явлення вимог кредито..... Читать новость...

Рейтинг міст з найдорожчою орендою торгівельної нерухомості Рейтинг міст з найдорожчою орендою торгівельної нерухомості...
Агентство CB Richard Ellis склало рейтинг міст з найдорожчою орендою об'єктів торговельної нерухомості. Нью-Йорк опинився на першому місці за підсумками початку нинішнього року.

За даними, велика кількість світових ринків торгової нерухомості знаходяться на етапі відновлення товарообігу, що стало причиною збільшення попиту на торговельні об'єкти.

У звіті агентства сказано, що найбільш стійким і успішним ринковим сегментом можна назвати нерухомість преміум-класу. Творці рейтингу називають Азіатсько-Тихоокеанський регіон центром відновлення.

Експерти стверджують, що власники торгових об'єктів змушені знижувати ставки заради залучення орендарів або повинні надавати певні пільги, наприкла..... Читать новость...

Партнерство України та КНР Партнерство України та КНР...
На сьогоднішній день вже стали відомі перші результати візиту голови українського Міністерства іноземних справ Костянтина Грищенко до Китаю. Під час своєї зустрічі з прем'єр-міністром приймаючої країни політик обговорив питання розширення двосторонньої співпраці. Так, Вень Цзябао повідомив про те, що його країна планує вкласти багатомільйонні інвестиції у розробку та реалізацію сумісних проектів. Мова іде про розвиток транспортної, сільськогосподарської та технологічної сфер. За словами державного діяча, подібне співробітництво повинно дати потужний поштовх економіці та бізнесу країн-партнерів.
Грищенко підтримав думку свого колеги та відмітив, що Україна має великі плани щодо подальшого зм..... Читать новость...

Тетяна Самойлова знову госпіталізована Тетяна Самойлова знову госпіталізована...
Відома актриса Тетяна Самойлова знову потрапила до лікарнi. У суботу перед Пасхою Самойлова відчула себе погано і, на додаток до цього, у неї різко піднявся тиск. Коли усе це сталося актриса була у будинку.
Коли приїхали медики, Самойлова сказала їм, що у неї болить серце і вiддишка. Співробітники медичної допомоги виміряли Тетяні тиск, і вiн був занадто високим. І тоді вони наполягли на терміновій госпіталізації. Самойлова не стала відпиратися і погодилася з медиками. Її відвезли в одну з московських клінік.
На даний момент стан актриси оцінюють як середньої важкості. Їй призначили повне обстеження. Вона повинна пройти УЗД і профілактичний захід щодо відновлення здоров'я.
Минула її госпі..... Читать новость...

Економічне зростання в Україні: міф чи реальність? Економічне зростання в Україні: міф чи реальність?...
Бажання та небажання української влади рідко відповідають реальності і можливостям економіки країни. Немає жодних остаточних рішень у переговорах з Росією у газових питаннях, також неможливо винести вердикт відносинам України і Міжнародного валютного фонду. У соціальній політиці використовують далеко непопулярні методи, а дефіцит бюджету та велика внутрішня та зовнішня заборгованість перекреслює всі можливі плани, адже задля продовження співробітництва з МВФ необхідно тримати бюджетний дефіцит на рівні 6%. А на це, як відомо, буде затрачено багато ресурсів української казни. Звичайно, це провина не нової влади, а всієї нашої «верхівки» разом, адже кожен зробив свій невеликий або..... Читать новость...

Рекламная сеть «Новости мира»


Loading...


Новости мира
Использование текстов, фото и видеоматериалов, опубликованных на данном сайте, допускается при условии обязательного размещения гиперссылки на сайт novostimira.com

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"