Економіка України: кому вірити?

Вона вважає, що в квітні ситуація реально свідчила про зниження промислового виробництва, спад якого оцінюється приблизно в 1,8 % порівняно з таким же періодом минулого року. У таких умовах створюється можливість нового різкого стрибку інфляції, пік якої буде приходитися на осінь цього року. Виходить, що соціальні виплати, котрі планує здійснювати уряд Азарова, можуть бути просто не забезпечені необхідним обсягом виробництва. В результаті — черговий дисбаланс між попитом і пропозицією.

Ю. Тимошенко нагадує, що за часів її премrsquo;єрства, значна частина якого приходилася на період світової економічної кризи, вона завжди знаходила можливість хоч небагато, але покращити економічні показники. За її словами, економіка останні сім місяців її правління, постійно приростала. Зараз — навпаки.

Нагадаємо, що сам Янукович в травні місяці заявив, що Україна має збільшені темпи зростання економіки, котрі оцінюються у 6-7% в рік. Оцінка економічної ситуації, як видно з останніх подій, що відбуваються на Україні, може бути подвійною: позитивною і негативною. Кому із поважних політиків вірити — невідомо.

Колись під час чергових виборів на Україні якісь політики надали дуже корисну пораду пересічним громадянам — вірте тільки самим собі. Якщо ви продовжуєте рахувати кожну копійку та не маєте достатніх засобів на гідне існування — значить економічна ситуація як була поганою, так і залишилася. При цьому нам усім слід згадати, що негативні явища в економіці тривають вже не перший рік.