Новости мира Новости мира  


Новости партнеров


Загрузка...


 Каталог новостей   Политика и право   Происшествия и криминальная хроника
Новость

Керівне ретроградське коло довкола перспектив розвитку українського водного поло, або Суб’єктивні думки небайдужого регіонального екс-керівника

QR code
Добавлено:2020-03-17 14:04:34
Корреспондент:Андрей Безруков

  Будь-яка національна спортивна федерація (асоціація) здатна успішно здійснювати поступ, якщо вона, зокрема, дбає про розвиток регіональних структур. На жаль, Національна федерація водного поло України займає прямо протилежну позицію. Принаймні про це свідчать її взаємовідносини із Федерацією водного поло в Закарпатській області, яку я донедавна очолював. Узагалі водним поло в краї за Карпатами опікувався як керівник 14 років. Можливо, був не найкращим головою, але хочеться, щоб громадськість привела приклад кращих історій. Усвідомлюю, що після виходу цієї статті лунатиме ще більше критики на мою адресу, та мій кут зору, наскільки б він не видавався суб’єктивним, має право на життя. А тому й вирішив вийти з проблемними думками в публічний простір.

Спочатку трохи історії. Федерація водних видів спорту в Закарпатській області, яка об’єднала в собі водне поло та плавання, бере початок у вже далекому 2006 році. Це був час, коли в нашому краї давно не функціонувало жодних шкіл, секцій чи бодай спортивних груп ані з плавання, ані з водного поло. Практично повністю занепала й відповідна водна інфраструктура. Не дивно, що десятиліття спортивна Україна не бачила на жодній першості закарпатських ватерполістів та плавців. Адже їх фактично не існувало. Однак саме в 2006 році за ініціативи Ісрафіла Василькіна, Олександра Зінов’єва, інших авторитетних ветеранів водних видів спорту, функціонерів та екс-тренерів, почалися активні дії до відродження водного поло та плавання на Закарпатті. Більше року ентузіасти проводили різні зустрічі, консультації з цього приводу. Результатом спільних зусиль стало створення в 2007 році Закарпатської федерації водних видів спорту. Її очолити спортивна громадськість запропоновала мені. Я після деяких вагань погодився.

Розуміючи, що розвиток будь-якого виду спорту починається з інфраструктури, кадрів та фінансування, ми почали діяти насамперед у цих трьох напрямках. Три роки пішло на відновлення інфраструктури, а саме басейнів Ужгородського національного університету (у народі – «Буревісник») та Ужгородської гімназії, які на той час стали базовими для розвитку та популяризації водного поло й плавання. Стільки ж часу витратили на відкриття першого відділення плавання та першої школи із водного поло при ДЮСШ «Динамо».

Сьогодні із хвилюванням згадую про зустрічі з колишніми тренерами, які вже багато років працювали в інших галузях, наші розмови про віру (чи невіру) у відродження водного поло та плавання на Закарпатті. Зокрема, лунали й відмови повертатися знову на тренерську роботу, неможливість у 2011 році заповнити три вакансії для початку роботи школи з водного поло (2010 р. така ж ситуація існувала і з плаванням). Так само з трепетом згадую перший осінній набір 2010 року з плавання – 140 дітей – та перший набір 120 юних ватерполістів осінню 2012-го. Потужні промокомпанії, виступи, прес-конференції, зустрічі з владою, громадськістю… У результаті нам стали довіряти на міському й обласному рівнях, а батьки – найдорожче, що них було, – своїх дітей!

Далі...

Роберт Левицький, екс-голова водного поло Закарпаття

 
Новости от ИА "Новости мира" в Telegram.
Подписывайтесь на наш канал https://t.me/novostimiracom

Loading...

Смотрите также:

Третє коло Ролан Гаррос Третє коло Ролан Гаррос...
Престижний тенісний турнір "Ролан Гарос" у самому розпалі. Зараз триває третє коло в індивідуальному і парному розрядах. "Ролан Гарос" за статусом являється відкритим чемпіонатом Франції, участь у котрому входить до серії ігор "Великого шлему".
Не дуже вдало виступають українські тенісистки. Марія Коритцева завершила свої виступи як у парному, так в індивідуальному розрядах. В "індивідуалці" вона програла росіянці Алісі Клейбановій. А в парному розряді, де її партнером була білоруска Дарина Кустова, вона поступилася іспанському дуету Хубер і Медіні Гаррігес.
Відома українська тенісистка Катерина Бондаренко, виграв у першому колі у француженки Жюлі К..... Читать новость...

Китайські перспективи українського автопрому Китайські перспективи українського автопрому...
Як стало відомо, китайська компанія Cherry шукає закордонних партнерів для виробництва своїх дешевих авто и для продажу їх в Європу. Після невдалої спроби реалізувати цей проект спільно з росіянами, Китай вийшов з такою ж пропозицією до інших країн: Білорусі, України, Естонії, Латвії, Литви.
У китайських автовиробників вже є  досвід співпраці з Україною. Нагадаємо, що з 2006 року на підприємствах АвтоЗАЗ ведеться збірка моделей Cherry. При цьому застосовується метод Semi Knock Down – тобто з закордону привозяться зібрані крупні вузли автомобіля, а на заводі відбувається тільки процес їх з'єднання. Тепер, як випливає з логіки розвитку подій, мова іде про повний цикл створення маши..... Читать новость...

Євро-2012 - засекречений проект українського уряду Євро-2012 - засекречений проект українського уряду...
Проведення «Євро-2012» так і залишається одним із найбільш тривожних і таємничих планів українського уряду. Всі чекають цього з нетерпінням, але українці досі не бачать особливих зрушень у позитивний бік. Невже уряд вважає, що ремонт бруківки біля Центрального вокзалу Києва і є підготовкою до «Євро»?
З іншого боку, звинувачувати лише владу також не можна, адже, за планом, всі підготовчі заходи мають бути здійсненими за державні кошти, яких м’яко кажучи, зовсім небагато. За неофіційними даними, матеріальні кошти на проведення чемпіонату могли б забезпечити помешканнями родини військових або ж покрити витрати на озброєння армії.  
Проведення Євро-2012 з само..... Читать новость...

"Живая вода" станет слоганом водного ЧМ в 2015 году в Казани "Живая вода" станет слоганом водного ЧМ в 2015 году в Казани...
Как сообщил  на презентации сегодня, 17 февраля, официальный организатор Чемпионата мира по водным видам спорта 2015 года Азат Кадыров , логотип и слоган чемпионата мира по водным видам спорта  в столице Татарстана, полностью будут соответствовать характеру мероприятия. Девизом водных соревнований выбрана фраза "Живая вода", которая, в зависимости от включенной в программу дисциплины, будет иметь несколько интерпретаций.
В Казани ЧМ по водным видам спорта пройдет с 24 июля по 9 августа 2015 года. Логотипом мероприятия станет вид на Казань, окруженной водными артериями рек Казанки и Волги, с высоты птичьего полета.
"Реки будут символизировать включенные..... Читать новость...

Директор севастопольской фирмы, готовящей специалистов водного транспорта, осужден за вязтку Директор севастопольской фирмы, готовящей специалистов водно...

В Севастополе за взятку осудили директора фирмы, которая готовила специалистов водного транспорта
Прокуратура Нахимовского района Севастополя доказала в суде вину директора одного из городских предприятий, которое занимается подготовкой и повышением квалификации специалистов водного транспорта, в получении неправомерной выгоды, сообщили УНН в пресс-службе прокуратуры города Севастополя.
Уголовное дело возбудила, расследовала и направила в суд прокуратура Севастополя. В ходе следствия было установлено, что в декабре 2011 года в указанную фирму обратился гражданин, желавший пройти обучение и получить документы, необходимые для трудоустройства в судоходной компании на должность вахтенного п..... Читать новость...

Водное поло Водное поло...

  Водное поло – игра, в которой участвуют 2 команды, стремясь забить в ворота друг друга как можно больше голов.
В правила водного поло неоднократно вносили изменения, чтобы игра была более зрелищной и динамичной. Даже сложилась такая традиция: раз в 4 года частично менять  условия. 
В настоящее время установлены следующие правила.

Площадка должна быть прямоугольной формы. Размер 30х20 м - для мужчин, 25х17 – для женщин, глубина 1,8 м – для всех. Высота ворот 0,9 м, ширина - 3 м.

Ватерпольный мяч весит от 400 до 450 г, окружность 68-71 см (для женщин – 65-67 см).

 
В воде может находиться не более 7 человек: 1 вратарь, 6 игроков.

И..... Читать новость...

У России перспектив для Крыма нет, – Климкин У России перспектив для Крыма нет, – Климкин...
Украина и Россия в ближайшее время могут начать диалог по поиску временного компромиссного решения развития оккупированного Крыма. Об этом в интервью австрийскому изданию Die Presse сообщил министр иностранных дел Украины Павел Климкин, сообщает «Инопресса». Также глава МИД назвал фарсом референдум, проведенный 16 марта в Крыму по присоединению полуострова к России. Но и не возразил, что многие жители полуострова поддерживают пророссийскую систему.
«Это, конечно, чепуха, что 96% поддержали присоединение к России. Референдум был фарсом. Но были и серьезные опросы, согласно которым 41% все-таки выступает за присоединение», - отметил Павел Климкин.
Читайте: Крым наш и..... Читать новость...

Отбор на ЧЕ по водному поло. Украина встретится с Испанией Отбор на ЧЕ по водному поло. Украина встретится с Испанией...

Украинцы встретятся со сборной Испании по водному поло.
Украинцы встретятся со сборной Испании по водному поло в рамках квалификации к чемпионату Европы, передает УНН со ссылкой на сайт министерства молодежи и спорта Украины.
Первые игры квалификационного раунда чемпионата Европы по водному поло 2014 г. состоятся 15 февраля. Украинская сборная встретится с командой Испании в Днепродзержинске, где наши спортсмены с 8 по 14 февраля проведут учебно-тренировочный сбор. За сборную Украины выступят Александр Абрамов, Дмитрий Алексеев, Никита Апостол, Владислав Бабаенко, Владимир Войтенко, Сергей Гришин, Александр Дядюра, Александр Ермаков, Кирилл Наволок, Владислав Немов, Константин Николь..... Читать новость...

В Одессе стартует 4-й тур чемпионата Украины по водному поло В Одессе стартует 4-й тур чемпионата Украины по водному поло...

В четверг, 15 мая в Одессе стартует 4-й тур ХХII чемпионата Украины по водному поло среди мужчин. Как рассказали в пресс-службе ФВПУ, игры продлятся в течение четырех дней в плавательном бассейне "ОНМА".
Первыми, в 13:00 сыграют свой матч ватерполисты двух харьковских команд "Слобожанец" и "ХПИ", а в 14:15 силами померяются "Ильичевец" (Мариуполь) и "ОНМА" (Одесса).
После игр предыдущего третьего тура, которые завершились в Мариуполе шестого апреля, турнирное положение клубов в чемпионате страны следующее:
1. "Ильичевец" (Мариуполь) - 20 очков;
2. "Динамо" (Киев) - 17;
3. "Слобожанец" (Харьков) - 9;
4. &q..... Читать новость...

Рекламная сеть «Новости мира»


Loading...


Новости мира
Использование текстов, фото и видеоматериалов, опубликованных на данном сайте, допускается при условии обязательного размещения гиперссылки на сайт novostimira.com

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"