Новости мира Новости мира  


Новости партнеров


Загрузка...


 Каталог новостей   Бизнес и экономика    Экономика и экология
Новость

Схеми дерибану українського лісу. Ужгородський варіант

QR code
Добавлено:2020-08-21 17:32:16
Корреспондент:Андрей Безруков

Напередодні виборів в Україні ми часто бачимо як влада рекламує власні здобутки, видає за свої власні досягнення те, що завдяки їй в містах комфортно жити, що місцева влада дбає про довкілля, створює затишні парки, місто стає комфортними і затишними.

Популізм настільки зашкалює, що представники місцевої влади, депутати, посадові особи купують собі рекламні компанії в інтернеті, просувають свої сторінки в соцмережах за шалені гроші (навряд чи за власний кошт) і монтують відео, де вони розповідають про свої досягнення.

Варто зайти на будь який інформаційний ресурс і вам буде нав’язане рекламне відео з того регіону де ви мешкаєте і представник місцевої влади буде патріотично вішати лапшу на вуші про те, який він екологічний патризан. Проте чи так це насправді? За чий рахунок проводиться рекламна кампанія?

Да, дійсно, місцева влада може провести тендер та закупити за бюджетні кошти декілька сотен або навіть тисяч саджанців, інколи за космічною неринковою ціною, провести роботи по озелененню, також часом за космічні гроші і з великою ймовірністю покласти різницю в карман людині, яка поділиться, щоб потім за цей рахунок фінансувати свої передвиборчі кампанії, але наведемо вам приклад невідповідності задекларованого місцевою владою курсу на екологічність і реаліями.

В той час, як по всій Україні іде вирубка лісів та експорт цінної деревини під виглядом непотребу, ужгородська міська влада роздає ділянки в лісу, який якимось дивним чином ще зберігся в місті. Дубово-буковий віковий ліс, який за архівними документами належить до державного лісового фонду влада та корумповані державні органи місцевого рівня вважають чагарником, тому за стандартною схемою ділянки виділяють на псевдоатошників, які потім продають ділянки і діляться з силовими структурами, які стоять за цим свавіллям.

Тендеція до роздачі ділянок в лісі добре видна на малюнку, наведеному нижче з посиланням на публічну кадастрову карту України:

Ви також вважаєте ці ділянки з віковими дубами і буками до 30 метрів заввишки чагарником?

   

 

 

Багато людей люблять Ужгород через те, що тут ще зберігся віковий ліс, є річка Уж, яка протікає через все місто. Але більшість ужгородців навіть не підозрює, що в нас є ще інші стратегічно важливі річки, наприклад річка Задолинка. Протікає вона вздовж вулиць Букова та Запорізька, а потім потрапляє в канал на території Словаччини. Вона більшість часу маленька, але виконує дуже важливу функцію – вона збирає всю дощову воду та воду після танення снігів з лісового масиву площею понад 120 га лісу, а також з вулиць Запорізька, Лісова, Букова, Собранецька , частково мкрн Червениця, та нового кварталу забудови компанії “Гозда ” біля пам’ятника героям .

Її пропускна спроможність – 9 тис. тон води в годину. Тим самим, вона оберігає цей район від затоплень. Ще одна її особливість – це те, що вона утворює невеликий ставок, який слугує єдиним місцем на великій території для водопою диких тварин, таких як серни, кабани, лисиці, рись та дикі кішки.

На жаль, скоро це може змінитись. Адже, на наступній сесії міської ради деякі «порядні» правоохоронці і прокурорчики під ширмою АТОвців хочуть приватизувати собі ласі шматки біля самісінького кордону на руслі річки Задолинка. Так як русло річки знаходиться на 3 метри нижче сусідніх ділянок, то для того аби тут щось побудувати, треба підняти рівень землі на 3 метри. У зв’язку із рельєфом місцевості, відвести русло річки Задолинки та ставка – неможливо. Це призведе у свою чергу до затоплення декількох вулиць, а також знищенню дикої фауни Ужгорода.

Ініціативна група вже направила відповідні запити до лісового та водного господарств. Колективне звернення мешканців цих районів направлено, також, до мера Ужгорода з вимогою припинити порушення вимог Водного, Лісового та Земельного кодексів України при виділенні земельних ділянок на руслі річки та на землях лісового фонду, а також про незаконність надання земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам без плану зонування або детального плану території, тобто з порушенням вимог ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Яка може бути альтернатива? Так як приватизація русла річки категорично заборонена, ми пропонуємо розчистити цю річку разом зі ставком для запобігання заболочуванню, а також створити тут перший в історії Ужгорода ЛІСОПАРК! Тут можна облаштувати місця для кемпінгу як для ужгородців, так і для гостей міста. Тут чудово би вписались велосипедні доріжки, адже тут можна кататись на великій території понад 70 га лісу.
Поділіться цим постом, якщо ви теж вважаєте, що Ужгороду потрібні парки та зберегти дику природу для наступних поколінь!

За матеріалами Uaonline

 
Новости от ИА "Новости мира" в Telegram.
Подписывайтесь на наш канал https://t.me/novostimiracom

Loading...

Смотрите также:

Проблемні наслідки вирубки лісу у Харкові Проблемні наслідки вирубки лісу у Харкові...
Віктор Янукович прокоментував процес вирубки дерев у зоні харківського лісопарку. Президент згадав минулі випадки проведення акцій протесту поборників відміни будування об'їзної дороги на місці лісу. Активісти з числа харків'ян виразили своє обурення з приводу нинішньої ситуації у Харкові та вимагали від міської влади пред'явити їм документи, що засвідчують дозвіл та правомірність проведених робіт.
Віктор Федорович з цього приводу відмітив, що всі офіційні папери по даній справі готувалися протягом двох років. Отже, рішення було узгоджено як з відповідними експертами, так і з різними громадськими організаціями.
Єдиною помилкою, на думку Януковича, було те, що органи міської влади не роз'яс..... Читать новость...

Євро-2012 - засекречений проект українського уряду Євро-2012 - засекречений проект українського уряду...
Проведення «Євро-2012» так і залишається одним із найбільш тривожних і таємничих планів українського уряду. Всі чекають цього з нетерпінням, але українці досі не бачать особливих зрушень у позитивний бік. Невже уряд вважає, що ремонт бруківки біля Центрального вокзалу Києва і є підготовкою до «Євро»?
З іншого боку, звинувачувати лише владу також не можна, адже, за планом, всі підготовчі заходи мають бути здійсненими за державні кошти, яких м’яко кажучи, зовсім небагато. За неофіційними даними, матеріальні кошти на проведення чемпіонату могли б забезпечити помешканнями родини військових або ж покрити витрати на озброєння армії.  
Проведення Євро-2012 з само..... Читать новость...

Виробництво меду становиться прибутковим на Україні Виробництво меду становиться прибутковим на Україні...
Недаремно екс-президент Віктор Ющенко в свій час популяризував розведення бджіл. Скоріш за все, тим самим він закликав пересічних громадян зайнятися цим корисним і вигідним видом підприємницької діяльності.
Невідомо, чи пропаганда Ющенка допомогла, чи вплинули традиції, але виготовлення меду останніми роками стає дедалі помітнішою статтею експорту України. За даними FAO, Україна займає перше місце з виробництва меду в Європі. До світових лідерів українцям ще далеко. Якщо в України виробляється десь в межах 100-160 тисяч тон меду щорічно, то у Китаї майже чотири сотні тон!
Експорт меду до Європи – звична справа для українських виробників. Так і стоїть перед очима малюнок з історії Киї..... Читать новость...

Україна має шанс скористатися дефіцитом струму в Росії Україна має шанс скористатися дефіцитом струму в Росії...
Загальновідомим фактом є залежність України від Росії в газових питаннях, але на носі можливість появи ще і ядерної. За словами експертів, у РФ очікується дефіцит струму, на чому Україна могла зіграти і отримати певну вигоду. Але уряд поки що не готовий обговорювати дане питання. Українсько-російські переговори з газових питань проводяться непублічно, тому важко спрогнозувати, яку ціну насправді прагне отримати Росія за зниження ціни на газ.
Деякі аналітики говорять, що Москва зацікавлена у посиленні впливу на українську ядерну енергетику. Причиною такого інтересу можна назвати не лише намагання Росії тримати під контролем енергетичні ринки країн-сусідів. Через ризик дефіциту електроенергі..... Читать новость...

Як загасити "погану карму"? Як загасити "погану карму"?...
Наговорилися, набазікалися, та що там казати, накаркали таки! Було собі все добре, ну, припалювало сонечко тихенько... А тут, раз! І відкілясь узялась пожежа. Та ще й на рідній Батьківщині! Отож не треба було сусідам техніку віддавати, тепер самі з трикутниковими відерцями залишилися.
Так, можливо, говорять занадто забобонні українці. Але, залишаючи жарти та питання національних стереотипів, так ясно змальованих перед моїми очима, треба серйозно звернутися до питань "хто винен?" та "що ж з усім цим робити?".
Але у пошуках відповідей на найулюбленіші запитання суспільства можна змарнувати багато часу. Адже винні у цій проблемі, що звалилася на дружні держави, спільний кл..... Читать новость...

Патріарх Кирило виразив задоволення працею Віктора Януковича Патріарх Кирило виразив задоволення працею Віктора Януковича...
До свого шістдесятиріччя серед великої кількості різноманітних презентів президент України Віктор Янукович отримав дуже дорогоцінний подарунок. Руська православна церква нагородила політичного діяча орденом святого князя Володимира. Це найвища відзнака релігійної спільноти православ'я.
Під час своєї розмови з журналістами Патріарх Московський і всієї Русі Кирило згадав про цю подію та поділився своїми роздумами про діяльність українського лідера.
За словами церковного предстоятеля, Віктор Федорович глибоко віруюча людина. Церква заохочує ту завзятість, з якою президент керується православними доктринами не тільки у повсякденному житті, а й у своїй політичній програмі. Янукович виступає про..... Читать новость...

Mazda3 прибула на Україну Mazda3 прибула на Україну...
У березні цього року в деякій мірі збулася мрія вітчизняного споживача. Тепер українці будуть мати можливість купляти Мазду 3 нового покоління не за кордоном, а у своїй країні. 25 березня компанія ДП "АВТО Інтернешнл" провела у Києві офіційну презентацію даної моделі. Офіційний дистриб'ютор "Mazda" в Україні повідомляє, що у дилерській мережі можна буде побачити три варіанти нової "трійки". Це, в першу чергу, – седан (з п'ятьма дверми), а також – хетчбек (з чотирма), крім цього, буде запропонований спортивний варіант – Mazda3 MPS.
Модель обладнана двигуном об’ємом 2 л. і потужністю 150 к.с. Коробка передач матиме два варіанти: ..... Читать новость...

Партнерство України та КНР Партнерство України та КНР...
На сьогоднішній день вже стали відомі перші результати візиту голови українського Міністерства іноземних справ Костянтина Грищенко до Китаю. Під час своєї зустрічі з прем'єр-міністром приймаючої країни політик обговорив питання розширення двосторонньої співпраці. Так, Вень Цзябао повідомив про те, що його країна планує вкласти багатомільйонні інвестиції у розробку та реалізацію сумісних проектів. Мова іде про розвиток транспортної, сільськогосподарської та технологічної сфер. За словами державного діяча, подібне співробітництво повинно дати потужний поштовх економіці та бізнесу країн-партнерів.
Грищенко підтримав думку свого колеги та відмітив, що Україна має великі плани щодо подальшого зм..... Читать новость...

14-річна Юлія Смага потрапила в ТОП-5 іспанського аналогу Фабрики зірок 14-річна Юлія Смага потрапила в ТОП-5 іспанського аналогу Фа...
Зовсім юна 14-ти річна українка Юлія Смага ввійшла в п`ятірку кращих виконавців аналогу української «Фабрики зірок» іспанського проекту «Хочу співати». Як сповістили представники Смаги запрошення для участі в тому шоу Юлія отримала ще у 2010 році від головного каналу телебачення Іспанії. Це стало сенсацією для українського шоу-бізнесу.
Шоу «Хочу співати» проходило на протязі двух місяців. Та зі слов представників юного українського дарування, саме Юлія повинна була представляти нашу країну і вона гідно трималася та зробила все, щоб дійти до фіналу і попасти у п`ятірку найкращих співаків.
«Співаючи та виступаючи на рідній українській мові, прославля..... Читать новость...

Рекламная сеть «Новости мира»


Loading...


Новости мира
Использование текстов, фото и видеоматериалов, опубликованных на данном сайте, допускается при условии обязательного размещения гиперссылки на сайт novostimira.com

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"