Новости мира Новости мира  


Новости партнеров


Загрузка...


 Каталог новостей   Политика и право   Политика
Новость

Проблемні наслідки вирубки лісу у Харкові

QR code
Добавлено:2010-06-22 22:15:42
Корреспондент:Наталья Антименюк

Віктор Янукович прокоментував процес вирубки дерев у зоні харківського лісопарку. Президент згадав минулі випадки проведення акцій протесту поборників відміни будування об'їзної дороги на місці лісу. Активісти з числа харків'ян виразили своє обурення з приводу нинішньої ситуації у Харкові та вимагали від міської влади пред'явити їм документи, що засвідчують дозвіл та правомірність проведених робіт.

Віктор Федорович з цього приводу відмітив, що всі офіційні папери по даній справі готувалися протягом двох років. Отже, рішення було узгоджено як з відповідними експертами, так і з різними громадськими організаціями.

Єдиною помилкою, на думку Януковича, було те, що органи міської влади не роз'яснили всі етапи населенню Харкова. Саме неповна поінформованість і викликала хвилю невдоволення.Тож, Віктор Янукович звернувся до державних діячів з проханням приділити увагу цьому факту, щоб уникнути подібних конфліктних ситуацій у майбутньому.

Український лідер підкреслив, що будування нової дороги дуже важливе для України, та Харкова зокрема. Адже країна повинна зустріти "Євро 2012" на високому рівні. Український народ зараз повинен повністю підтримати підготовку до цієї важливої події.

 

За матеріалами mediaua.com.ua

Фото: landcoalition.org

 
Новости от ИА "Новости мира" в Telegram.
Подписывайтесь на наш канал https://t.me/novostimiracom

Loading...

Смотрите также:

Схеми дерибану українського лісу. Ужгородський варіант Схеми дерибану українського лісу. Ужгородський варіант...
Напередодні виборів в Україні ми часто бачимо як влада рекламує власні здобутки, видає за свої власні досягнення те, що завдяки їй в містах комфортно жити, що місцева влада дбає про довкілля, створює затишні парки, місто стає комфортними і затишними.
Популізм настільки зашкалює, що представники місцевої влади, депутати, посадові особи купують собі рекламні компанії в інтернеті, просувають свої сторінки в соцмережах за шалені гроші (навряд чи за власний кошт) і монтують відео, де вони розповідають про свої досягнення.
Варто зайти на будь який інформаційний ресурс і вам буде нав’язане рекламне відео з того регіону де ви мешкаєте і представник місцевої влади буде патріотично в..... Читать новость...

Туризм в Чорнобильській зоні підтримає українські фінанси Туризм в Чорнобильській зоні підтримає українські фінанси...
Для поповнення державного бюджету в Україні планується відкрити Чорнобильську зону з метою відвідування її туристами. Така думка з’явилася після недавнього візиту до Чорнобилю Хелени Кларк, представника ООН, що працює в рамках Програми розвитку. Вона першою висловила думку, що відкриття зони може посприяти значному підвищенню економічного потенціалу України.
Реально, екологічна і радіаційна обстановка у закритій зоні не така вже і небезпечна, як думає міжнародне співтовариство та українська громадськість. Разове перебування в ній не може нанести людині ніякої шкоди для життя та здоров’я. В той же час огляд наслідків атомної аварії стане добрим уроком для всіх, хто займається в о..... Читать новость...

Економіка Великобританії не виправдала сподівань Економіка Великобританії не виправдала сподівань...
Економічні показники Великобританії, за попередніми даними, у І кварталі зросли на 0,2%. За річними підрахунками національного бюро статистики Британії, британський ВВП скоротився на 0,3%. Оприлюднені показники виявились значно нижчими від прогнозів експертів, які розраховували на зростання в обсязі 0,4%. Варто підкреслити, що ВВП країни зростає вже другий квартал підряд.
Випуск на ринку послуг Британії, за попередніми даними, збільшився на 0,2% у порівнянні з попереднім кварталом, а випуск у промислових галузях виріс на 0,7%. Міністерство фінансів країни прогнозує зростання на 1-1,5% за підсумками поточного року. Прогнозується, що у наступному році британський ВВП повинен зрости в межах 3..... Читать новость...

Краса - убивча сила! Краса - убивча сила!...
Краса представниць прекрасної половини вбиває чоловіків наповал, у буквальному сенсі слова. З цього приводу іспанські вчені застерігають: красиві жінки небезпечні для здоров’я представників сильної статі!
А причина тому гормон стресу - кортизол. Саме його надлишок виникає у чоловіків при спілкуванні з красивими панянками. Так, всього лише п'ять хвилин перебування в компанії прекрасної незнайомки за силою дорівнює стресу від стрибка з парашутом, - стверджують прихильники наукової точки зору з Державного університету Валенсії. Вони провели цікавий експеримент за участю 84 студентів. Перебуваючи в кімнаті кожен доброволець розгадував головоломку судоку. Спостерігаючи за рівнем корт..... Читать новость...

Солиста Scooter могут лишить судейского места в шоу DSDS из-за выступления в Крыму Солиста Scooter могут лишить судейского места в шоу DSDS из-...
Солиста известной группы Scooter Эйч Пи Бакстера из-за выступления в оккупированном Россией Крыму могут лишить судейского места в популярном в Германии шоу DSDS («Германия ищет супер-звезду»). Об этом сообщил посол Украины в Германии Андрей Мельник.
В частности, он лично призвал организаторов шоу исключить музыканта из состава жюри, поскольку тот нарушил украинское законодательство.
ЧИТАЙТЕ: Группа Scooter прибыла в оккупированный Крым
«Призвал организаторов кастинг-шоу DSDS исключить из жюри Эйч Пи Бакстера, который злостно нарушает законы другого государства», - написал посол на своей странице в Twitter.
Также Андрей Мельник сообщил, что крымский вояж Scooter..... Читать новость...

Малярія розповсюдиться через вирубку лісів Малярія розповсюдиться через вирубку лісів...
Американські вчені вважають, що вирубка лісів у тропіках може призвести до того, що в прилеглих областях збільшиться кількість випадків зараження  таким захворюванням, як малярія. Дослідники проаналізували медичні дані за 2006 рік у 54 регіонах Бразилії в басейні Амазонки та супутникові фото, котрі відображають масштаби досягнень лісорубів.
Автор дослідження, співробітниця Інституту Нельсона (США) Сара Олсон підкреслила, що скоріш за все, вирубка лісів є одним із основних екологічних факторів, що сприяють виникненню епідемії малярії. Відкритий простір та частково освітлені озера забезпечують ідеальне середовище для розмноження малярійних комарів виду Anopheles darlingi, які пере..... Читать новость...

Чорноморський флот РФ отримав "добро" Чорноморський флот РФ отримав "добро"...
21 квітня 2010 року в Харкові було підписано угоду про подовження строку базування Чорноморського флоту Російської Федерації у Севастополі. Термін діяльності договору, затвердженого Віктором Януковичем та Дмитром Медведєвим, складає 25 років з правом його подальшого збільшення на 5 років за умови згоди обох взаємодіючих сторін.
На зустрічі президентів зі сторони Росії також послідувала дуже вигідна пропозиція: країни заключили договір, що передбачає надання Україні значної знижки на газ. Якщо ціна сягне за "позначку" більше ніж 330 доларів за тисячу кубометрів, вартість знижки складе 100 доларів відповідно. Знижку у 30% від контрактної суми Україна отримає у тому випадку, якщо цін..... Читать новость...

Міккі Рурк  та Анастасія Макаренко: «Вона для мене – подарунок небес» Міккі Рурк та Анастасія Макаренко: «Вона для мене – подарун...
24-річна Анастасія Макаренко та 58-річний актор Міккі Рурк разом уже рік. І не можна сказати, що вони просто проводять певний час удвох, вони – майже нерозлучні.
У Міккі Рурка за спиною уже є досвід двох невдалих шлюбів та ще більше короткотривалих бурхливих романів. Але саме Настя стала тою, хто змінив життя голлівудського ловеласа.
Актор  якось поділився, що для нього бути чесним у стосунках – це щось нове. «Одна частина мене так і продовжує не думати про відповідальність та наслідки, проте у всіх випадках, коли я вів себе безвідповідально, наступав непроглядний морок – а звинувачувати у падінні я не міг нікого, окрім себе», - додав актор.
Слі..... Читать новость...

31 травня - Всесвітній День без тютюну 31 травня - Всесвітній День без тютюну...
За пропозицією Всесвітньої організації охорони здоров’я сьогодні - 31 травня відзначається Всесвітній день без тютюну. Він був започаткований в 1988 році і з того часу щорічно в цей день у всьому світі читаються лекції про негативний вплив тютюну і проводяться різні акції допомоги у відмові від куріння.
В цей день перед суспільством була поставлена задача досягти того, щоб у 21-му столітті проблема куріння зникла. Але, як ми бачимо, цього не трапилось, тому боротьба з нікотином досі продовжується.
Багато людей насправді до кінця не розуміють і недооцінюють всі наслідки куріння. Тому цей день є ще однією спробою відкрити всім очі на негативний вплив нікотину і тютюнового диму.
За..... Читать новость...

Рекламная сеть «Новости мира»


Loading...


Новости мира
Использование текстов, фото и видеоматериалов, опубликованных на данном сайте, допускается при условии обязательного размещения гиперссылки на сайт novostimira.com

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"