Новости мира Новости мира  


Новости партнеров
 Каталог новостей   Бизнес и экономика   Международная экономика
Новость

Москва – Крим: чи будуть перспективними економічні стосунки?

QR code
Добавлено:2010-07-25 22:15:43
Корреспондент:Андрей Лукьяненко

Мер Москви Юрій Лужков, що прибув нещодавно у Крим, підписав разом з головою уряду автономної республіки Василем Джарти програму співробітництва до 2013 року. Вона передбачає проведення взаємовигідних заходів у різних сферах діяльності, однією з яких є економіка.

Серед основних напрямків співпраці називається розвиток курортного бізнесу, сільського господарства, транспорту, вітроенергетики. Цікавим проектом вважається побудова мосту через Керченську затоку, де в даний момент діє тільки паромна переправа.

Безперечно, дивно, що мер Москви знайшов перспективи розвитку економіки свого міста на віддалених від нього територіях. Серед всього іншого він оголосив, що в Москві відкриються магазини, які продаватимуть кримські товари. Цікава пропозиція, але чого немає у Москві, що вона погодилась обладнати для такої продажі спеціальні магазини?

Життя підказує: не знаєш, де знайдеш, а де втратиш. Можливо, і дійсно торгівля Москви з Кримом підніме як економіку Криму, так й економіку російського стольного граду. Не віриться, але, хто його знає, чи не знаходимось ми зараз при зародженні економічного процвітання обох регіонів?

Жаль Крим. Останні двадцять років не принесли йому ані економічного зростання, ані перспектив на майбутнє. Десь на Лазурному березі Франції або в інших місцях така чудова природа та клімат уже давали б гігантські доходи державі в області туризму. Однак у Криму все ще попереду, і користуватися бонусами буде не держава, а окремі підприємці.

Юрій Лужков приїхав до Криму, але його економічні ініціативи навряд чи сумісні з його роллю "збирача землі Руської", яку він продовжує виконувати після багатьох років заборони його присутності на території України.

 

За матеріалами: news.mail.ru

Фото: rbc.ru

 
Новости от ИА "Новости мира" в Telegram.
Подписывайтесь на наш канал https://t.me/novostimiracom

Смотрите также:

Економічні наслідки торгівлі між Україною та ЄС Економічні наслідки торгівлі між Україною та ЄС...
Експерти української асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" підрахували, що майбутнє входження України в зону торгівлі з Євросоюзом спричинить чергове підвищення цін на продукти. Таку угоду планується підписати до кінця 2010 року. Головна причина цього криється в умовах, що пропонує Єврокомісія Україні, а саме – відміна експортного мито на соняшник.
Аналітики прогнозують, що внаслідок відміни сплати мита підприємці агропромислового комплексу вивезуть усю сировину соняшника за кордон, і через це виникне брак даної продукції на самій Україні. Далі ланцюжок буде розгортатися наступним чином: вивезуть соняшник – зникне олія, не буде макухи соняшнику (продукту перер..... Читать новость...

Економічні реформи Януковича отримали оцінку Заходу Економічні реформи Януковича отримали оцінку Заходу...
Минуло сто днів з початку керування країною Президента України В. Януковича. Багато хто з експертів прагне дати свою оцінку початку його президентства, а особливо – економічним реформам. З’явилися такі спроби і в західних ЗМІ. Одна із них – експерта Андерса Аслунда, котрий являється старшим науковим співробітником Інституту міжнародної економіки імені Петерсена. Він оцінює діяльність нового президента наступним чином.
По-перше, він називає реформи Януковича нечисленними і незначними. По-друге, вони є досить повільними і ідуть трохи не в тій бік, що очікували на Заході. Головна претензія полягає в тому, що Україна не прагне серйозно співпрацювати з Євросоюзом і Міжнародним ..... Читать новость...

Як зіпсувати стосунки Як зіпсувати стосунки...
Жінки найчастіше прагнуть вічного кохання, але саме вони здатні зіпсувати стосунки до невпізнання, причому часто навіть не усвідомлюючи того, що роблять. Ось найчастіші помилки жінок у стосунках, які здатні звести нанівець будь-яке почуття.
Маніпулювання
Невпевнена жінка хоче, щоб чоловік в потрібний час був поруч, забезпечував спокій і бажано, в потрібний час мовчав, а коли треба - розважав. Цього домогтися простіше без зусиль шляхом маніпуляцій. Найчастіший прийом - прикритися своєю слабкістю або хворобою («у мене болить голова, а ти займаєш»). Давлячи на почуття провини, жінка зручно влаштовується і звикає отримувати щось (або не отримувати - якщо не хочеться) без праці і ро..... Читать новость...

П П'ять способів урізноманітнити стосунки...
Ніщо так не затьмарює подружнє життя, як рутина та сірі будні. Щоб повернути романтику й урізноманітнити ваші стосунки, експерти з Університету штату Огайо в США (Ohio State University, USA) рекомендують:
Дивувати чоловіка або дружину маленькими сюрпризами. Дарувати подарунки одне одному на свята, безумовно, правильно. Але щоб урізноманітнити відносини і зробити їх більш приємними і цікавими, спробуйте дивувати свою "другу половинку" різними сюрпризами частіше.
Працювати над стосунками разом. Не слід звинувачувати партнера, якщо у ваших взаєминах щось не ладиться. Пам'ятайте, що в сімейних сварках однаково винні чоловік та жінка. Замість того, щоб ображатися і кричати один на од..... Читать новость...

5 способів зіпсувати стосунки 5 способів зіпсувати стосунки...
Ви щиро любите один одного, але останнім часом вам здається, що у ваших стосунках з’явилася тріщина? Переконайтеся, що ви не здійснюєте одну з найпоширеніших жіночих помилок.
Ви даєте більше, ніж просить чоловік
Присвячуєте йому весь свій час, всі думки і бажання, відмовляєтеся від важливих планів і зустрічей з друзями - словом, віддаєте йому всю себе без залишку. Одного разу ви захочете сказати йому: "Я витратила на тебе кращі свої роки!" - А він відповість, що не просив вас про таку жертву. Ми часто даємо коханим людям набагато більше, ніж вони просять, марно очікуючи одержати рівноцінну віддачу. Скільки б ви не говорили, що ваша любов безкорисна - у глибині душі будете ..... Читать новость...

Рекламная сеть «Новости мира»
Новости мира
Использование текстов, фото и видеоматериалов, опубликованных на данном сайте, допускается при условии обязательного размещения гиперссылки на сайт novostimira.com

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"