Новости мира Новости мира  


Новости партнеров


Загрузка...


 Каталог новостей   Политика и право   Происшествия и криминальная хроника
Новость

Як загасити "погану карму"?

QR code
Добавлено:2010-08-05 19:52:00
Корреспондент:Наталья Антименюк

Наговорилися, набазікалися, та що там казати, накаркали таки! Було собі все добре, ну, припалювало сонечко тихенько... А тут, раз! І відкілясь узялась пожежа. Та ще й на рідній Батьківщині! Отож не треба було сусідам техніку віддавати, тепер самі з трикутниковими відерцями залишилися.

Так, можливо, говорять занадто забобонні українці. Але, залишаючи жарти та питання національних стереотипів, так ясно змальованих перед моїми очима, треба серйозно звернутися до питань "хто винен?" та "що ж з усім цим робити?".

Але у пошуках відповідей на найулюбленіші запитання суспільства можна змарнувати багато часу. Адже винні у цій проблемі, що звалилася на дружні держави, спільний клімат та екологія. А "злодії" ці дійшли до такого становища з нашої легкої руки. Тож, поздоровляти з цим можна один одного, треба було уважніше слухати, що "проповідує" "Грінпіс". Та годі вже розводити балачки, треба бігти за лопатами та запасатися піском.

Лісові пожежі дійшли до України. Останні спалахи були зафіксовані на території мальовничої Кримської АР, у Донецькій, Луганській, а також Харківській областях. Вночі з 4 на 5 серпня було налічено 40 випадків спалахів. 39 вогнищ було локалізовано завдяки вчасній та скерованій роботі служб безпеки. Але близько 624 гектарів лісу перетворилися на попіл.

Схвильований важкою ситуацією і метеорологічним прогнозом, який не обіцяє падіння температури у найближчі дні, президент Віктор Янукович скликав нараду захисників національної безпеки. Докоривши працівникам за погане виконання наказів влади, Віктор Федорович націлив їх на згуртовані дії. Не забув він також доручити слідкувати за можливими порушеннями при виконанні завдань, все ж таки політики більш за всіх люблять розбиратися у проблемах винності. Але зрозуміти невдоволення українського лідера можна дуже легко. Відпустка перервалась, та нічого страшного! Відпочинемо всі разом пізніше, восени - народ від спеки, держдіячі від важкої праці. Звісно, якщо новий сезон не відзначиться новою аномальною температурою...

 

За матеріалами novynar.com.ua

Фото: rupor.info

 
Новости от ИА "Новости мира" в Telegram.
Подписывайтесь на наш канал https://t.me/novostimiracom

Loading...

Смотрите также:

Луценко предложил Януковичу помиловать Тимошенко на Покрову Луценко предложил Януковичу помиловать Тимошенко на Покрову...

 Экс-министр внутренних дел Украины Юрий Луценко считает, что если президент Украины Виктор Янукович действительно чтит христианские праздники, как он об этом говорит, то мог бы воспользоваться одним из них для помилования Юлии Тимошенко.
 По словам Луценко, для Януковича, который завел Украину в тупик, это станет реальным шансом вывести страну из этого самого тупика.
 Он напомнил, что ближайшим христианским праздником является Покрова, а за ним следует Богородица Печерская.
 «Но если говорить серьезно, то лучше было бы помиловать ее прямо сейчас», - сказал Юрий Луценко.
 Как он отметил, каждый час, проведенный Тимошенко за решеткой, является вопию..... Читать новость...

Мир может отвернуться от Украины лишь по вине министров - Балога Мир может отвернуться от Украины лишь по вине министров - Ба...

 Как отметил народный депутат Украины Виктор Балога, не всем нравится то, что сейчас происходит с теми, кто отрабатывает свою политическую карму. По его словам, этому есть простое объяснение – у людей высокий запрос на справедливость, и они не находят ее в правоохранительных органах и в судах, а поэтому начинают действовать так, как считают целесообразным. При этом Виктор Балога добавил, что это является своего рода «красной карточкой» для МВД и Генпрокуратуры.
 Как заявил Виктор Балога, когда глава МВД заявляет, что еще пару линчеваний и от Украины отвернется вся Европа, то он не прав.
 «Еще пару смертей во время допросов в милиции, как это было не..... Читать новость...

Батьки оголосили голодування через закриття української школи в Луганській області Батьки оголосили голодування через закриття української школ...
В Луганській області у м. Красний Луч п’ятеро батьків учнів після закриття української школи №15 в знак протесту оголосили голодування. Вже другу добу підряд голодуючі нічого не їдять, про це розказав Сергій Лук’яненко, колишній мер міста, один із голодуючих.
Основною вимогою протестуючих є скасування рішення, винесеного міськрадою 28 грудня минулого року, про закриття вищезгаданої школи. Іншою вимогою стала відставка Людмили М’ягкої, заступника міського голови, і Наталії Пострякової, начальника управління освіти.
Лук’яненко вважає, що школу №15 просто не можна закривати, адже через густу населеність району, в якому вона розташована, сусідські школи не зможуть пр..... Читать новость...

Рекламная сеть «Новости мира»


Loading...


Новости мира
Использование текстов, фото и видеоматериалов, опубликованных на данном сайте, допускается при условии обязательного размещения гиперссылки на сайт novostimira.com

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"