Новости мира Новости мира  


Новости партнеров


Загрузка...


 Каталог новостей   Бизнес и экономика   Международная экономика
Новость

Виробництво меду становиться прибутковим на Україні

QR code
Добавлено:2010-08-13 08:05:45
Корреспондент:Андрей Лукьяненко

Недаремно екс-президент Віктор Ющенко в свій час популяризував розведення бджіл. Скоріш за все, тим самим він закликав пересічних громадян зайнятися цим корисним і вигідним видом підприємницької діяльності.

Невідомо, чи пропаганда Ющенка допомогла, чи вплинули традиції, але виготовлення меду останніми роками стає дедалі помітнішою статтею експорту України. За даними FAO, Україна займає перше місце з виробництва меду в Європі. До світових лідерів українцям ще далеко. Якщо в України виробляється десь в межах 100-160 тисяч тон меду щорічно, то у Китаї майже чотири сотні тон!

Експорт меду до Європи – звична справа для українських виробників. Так і стоїть перед очима малюнок з історії Київської Русі. Перші князі відправляли до Європи хутро, мед, а получали звідти залізні вироби та прикраси. Не дуже ситуація змінилася і в наші дні.

За даними агентства "Союз-Інформ", експорт українського меду у 2009 році склав 7,5 тисяч тон. Його продаж саме в цей час становиться дуже вигідною справою. Після тривалих років стагнації у світі різко піднялися ціни на даний солодкий продукт. Як вважають експерти, підвищення цін пов’язане з недовиробництвом меду в головних країнах-постачальниках – Канаді і Аргентині. У зв’язку з цим аналітики відмічають таку цікаву деталь. Незважаючи на те, що обсяг українського експорту також знизився (майже на 20%), але його дохідність зросла через високу вартість продукту.

Цікаво, що серед основних отримувачів українського меду знаходяться Росія і Білорусь. Дещо виглядає дивним те, що ці держави, маючи кліматичні умови майже такі як і в Україні, не можуть виробити мед у достатній кількості. Крім сусідів, основними споживачами українського меду являються США, Німеччина, Польща, Чехія, Словаччина, Іспанія, Португалія, Японія.

 

За матеріалами: ukrrudprom.com

Фото: vsyako-razno.ru

 
Новости от ИА "Новости мира" в Telegram.
Подписывайтесь на наш канал https://t.me/novostimiracom

Loading...

Смотрите также:

Семенченко не намерен становиться министром обороны Семенченко не намерен становиться министром обороны...

 Командир батальона «Донбасс» Семен Семенченко заявил, что он не имеет никакого отношения к призывам назначить его министром обороны Украины. Соответствующее заявление он сделал в студии «Громадського телебачення».
 По его словам, он считает несерьезными такие заявления.
 «Какой идиот назначит меня министром обороны себе на голову?», - отметил командир батальона «Донбасс».
 Семен Семенченко подчеркнул, что не желает становиться министром обороны Украины, и не намерен никогда занимать эту должность.
 Следует напомнить, что призывы к назначению Семена Семенченко министром обороны звучали во время пикета Генштаба и А..... Читать новость...

Стратегія Повєткіна становиться дуже складною Стратегія Повєткіна становиться дуже складною...
Сьогодні на всі лади обговорюється рішення Олександра Повєткіна залишити професійний бокс і повернутися до аматорів. Деякі схильні вважати, що Олександр просто злякався поєдинку з Володимиром Кличко, який неминуче виростає перед кожним, хто прагне стати чемпіоном по версіям IBF/IBO і WBO.
Деякі підстави існують для такої оцінки розвитку подій. Нещодавно Повєткін відмовився від обов’язкового матчу з Кличко, мотивуючи це тим, що ще не готовий морально до цього поєдинку. Однак відмінив Олександр і ще один бій (з іншим претендентом), котрий повинен був пройти 30 жовтня. Своє рішення він також пояснив, що находиться зараз не в формі.
Стратегія російського боксера трохи становиться зрозумі..... Читать новость...

Порошенко: Украина не собирается снова становиться ядерной державой Порошенко: Украина не собирается снова становиться ядерной д...

Украина не собирается восстанавливать статус ядерной державы. Об этом сообщил президент Украины Петр Порошенко во время своего визита в Австралию, передает УНН со ссылкой на телеканал АВС.
На вопрос журналиста о желании восстановить ядерный статус Украины глава государства подчеркнул, что ядерное оружие не является критерием безопасности в современном мире, и Украина не собирается становиться снова ядерной державой.
"Нет, это было бы абсолютно безответственно. Поверьте мне, что безопасность в современном мире определяет не ядерное оружие. Это технология от ХХ века. Мы можем победить только тогда, когда мы будем едины, и когда весь мир демонстрирует солидарность с Украиной", ..... Читать новость...

Весняне мото-шоу в Україні Весняне мото-шоу в Україні...
Для фанатів мототехніки з'явилася можливість відвідати презентацію новітніх і тюнінгових зразків двохколісних транспортних засобів. Цей захід під назвою Мотошоу Україна-2010 пройде в Києві з 8 по 11 квітня цього року. Проводить виставку організація Спорт Експо сумісно з Асоціацією мотоіндустрії Європи.
Головна мета виставки – ознайомити відвідувачів з найновішими зразками мотоциклів, скутерів, квадроциклів, демонстрація можливостей тюнінгу в цій сфері. Крім того, даний захід буде корисним для продавців мототехніки – тут вони отримують консультації стосовно формування цивілізованого ринку мототехніки в Україні. Для споживачів буде проведено роз’яснення умов найбільш вигідни..... Читать новость...

Кончита Вурст не хочет становиться женщиной, поэтому не собирается сбривать бороду Кончита Вурст не хочет становиться женщиной, поэтому не соби...

Завтра состоится финал «Евровидения-2014», в который прошли участники 20 стран. Среди них – трансвестит из Австрии Томас Нойвирт, выступавший под псевдонимом Кончита Вурст.
Австриец - звезда № 1, ему пророчат победу и опытные букмекеры, и фан-клубы «Евровидения». Конечно же, Вурст вызывает сумасшедший ажиотаж повсюду, где только не появляется. Не все с одобрением относятся к его сценическому образу, но Кончита непреклонен и не собирается ничего менять в своей внешности.
На вопрос о том, не собирается ли он сбрить бороду, если это будет нужно для победы, трансвестит ответил: «Я не хочу становиться женщиной! Дома я – очень ленивый мальчик. Но это я..... Читать новость...

Чи зростають прибутки громадян в Україні? Чи зростають прибутки громадян в Україні?...
Знов радісні сурми пролунали в Україні з нагоди економічного зростання! Держкомстат повідомив, що у першому кварталі цього року прибутки українських громадян зросли на 3,7 відсотки у порівнянні з минулим роком. Зрозуміло, що ще зарано підводити підсумки другого кварталу, бо він тільки-тільки закінчився, але відносно першого кварталу виникають деякі сумніви.
Січень, лютий і березень – це місяці запеклої передвиборчої і виборчої боротьби, після якої нова влада цілих два місяці скиглила, що "все пропало", "країна у розрусі" і "нам залишилася жебрацька спадщина". Звідки ж взялися доходи громадян? Можливо, від участі в агітаційних кампаніях, що вже традиційно ..... Читать новость...

В Україні прийняті зміни до Конституції В Україні прийняті зміни до Конституції...
В Україні знов прийняті зміни до Конституції. 1 лютого 2011 Верховна Рада майже одностайно проголосувала за поправки до головного закону держави. Проти виступили депутати від БЮТ і НУ-НС, причому деякі з них все ж такі прийняли точку зору більшості. Всього за зміни у Конституції проголосували 310 чоловік з 350, що були зареєстровані на цей день в залі сесій Верховної Ради.
Загальний смисл цих поправок єдиний – вони просто продовжують термін перебування нині діючої влади на посадах. Якщо Парламент України (в якому більшість являється провладною), повинен був переобиратися весною цього року, то тепер його ротація відбудеться аж восени 2012-го, а президентські вибори – весною 2015-..... Читать новость...

Кому ж заважає Перун на Україні? Кому ж заважає Перун на Україні?...
На фоні гострої політичної боротьби та економічних негараздів в державі, практично, непомітно відбувається протистояння релігійних конфесій. Традиційно вважається, що найбільші розбіжності в сфері релігії на Україні проходить в так званій "московсько-київській" площині. З набуттям незалежності української держави, українці з великими труднощами отримують право віросповідання на рідній мові.
Однак протистояння є, і воно дуже відчутне в тих колах, що наближені до релігійного життя. До традиційних точок конфлікту останнім часом додаються і нові. Так, вчора в язичницькому святилищі на острові Хортиця (Запорізька область) невідомий злочинець споганив скульптури богів, котрим поклоняєть..... Читать новость...

Кредит МВФ породжує суперечки в Україні Кредит МВФ породжує суперечки в Україні...
Декілька днів тому перший транш кредиту Міжнародного валютного фонду вже надійшов до України. Із запланованих 15,15 мільярдів доларів український уряд отримав 1,9 млрд. доларів, решта очікується впродовж наступних двох з половиною років.
Разом з деяким полегшенням в фінансовому плані кредит породив і принципові суперечки між керівниками держави, що в подальшому може призвести і до більш гострого протистояння у вищих ешелонах влади. Італійська газета Il Legno Storto, аналізуючи фінансово-економічні події в Україні, вважає, що зараз складається враження того, що українське керівництво з самого початку випрошування кредиту нвіть не знало, для чого їй ці гроші.
Газета згадує минулу кредитну і..... Читать новость...

Рекламная сеть «Новости мира»


Loading...


Новости мира
Использование текстов, фото и видеоматериалов, опубликованных на данном сайте, допускается при условии обязательного размещения гиперссылки на сайт novostimira.com

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"