Новости мира Новости мира  


Новости партнеров
 Каталог новостей   Он и она   Конфликты между супругами
Новость

Як помиритися з коханим?

QR code
Добавлено:2010-08-19 14:54:25
Корреспондент:Таня Гнатюк

Сварки і суперечки неминучі у стосунках будь-якої пари, а причиною може стати будь-яка дрібниця. Як помиритися з коханим, не втрачаючи жіночої гідності?

Крок перший. Першим кроком до примирення повинна стати година тиші, можливо комусь знадобитися більше часу. Спочатку потрібно заспокоїтися і підійти до аналізу події тверезо. Кращий варіант - поставити себе на місце коханого і постаратися зрозуміти, яку думку він хотів донести, яку переслідував мету.

Крок другий. Існує стародавня наука конфліктологія, головним принципом якої є теза, що нерозв'язних конфліктів не буває, є важко вирішувані. Зрозуміти іншу людину досить складно,тому другим кроком може стати перетворення образи в розуміння. Для цього потрібно взяти чистий аркуш паперу і сформулювати причину конфлікту, чесно і ясно. Потім лист можна розділити на дві частини: праворуч описуються власні помилки, ліворуч – помилки партнера. Хто допустив більше? Якщо після такого аналізу прийшло усвідомлення необхідності примирення, час йти далі.

Крок третій. Потрібно вибрати якийсь оригінальний варіант, зробити перший крок до перемир'я. Найпростіший - зателефонувати або зустрітися і сказати: «Вибач, була не права». Для примирення підійдуть будь-які засоби: послати смс, написати електронний лист, подзвонити по телефону. Головне в усіх цих варіантах розмова не повинна переходити до неприємних спогадів сварки.

Крок четвертий. Відмінний спосіб примирення - згадати найкращі моменти стосунків, влаштувати романтичну вечерю при свічках. Якщо після сварки проживання на одній території зберігається, можна написати теплий і глибокий лист про якийсь епізод спільного життя і покласти конверт під подушку коханого або в його діловий портфель. Напевно, він переживає не менше, і цей перший жіночий крок сприйме як допомогу.

 

За матеріалами: gigamir.net

Фото: gigamir.net

 

Смотрите также:

Разом чи окремо? Разом чи окремо?...
Подружнє ліжко таїть у собі чимало небезпек. Які саме, з'ясували британські вчені.
Вони провели масштабне опитування подружніх пар, в ході якого прийшли до висновку про те, що спільний сон може істотно зашкодити не тільки стосункам, але і здоров'ю партнерів. Серед найбільш поширених скарг експерти виділили хропіння та перетягування ковдри. Також вони відзначили, що у сімейних пар, які сплять на одному ліжку, приводів для сімейних конфліктів та невдоволення один одним було набагато більше, ніж у тих, які сплять окремо.
Один з авторів дослідження, який, до того ж, дотримується принципу "роздільного сну" зі своєю дружиною, пояснює це тим, що історично чоловік і жінка спали в різних..... Читать новость...

Джон Корбетт і Бо Дерек планують весілля Джон Корбетт і Бо Дерек планують весілля...
Зірка серіалу «Секс у великому місті» спростовує імідж завзятого холостяка.
Американський актор Джон Корбет прославився по одній з головних чоловічих ролей у серіалі «Секс у великому місті», де він виконав роль Ейдана, "ідеального хлопця" Керрі Бредшоу. З актрисою Бо Дерек, секс-символом Голлівуду 80-х років, Джон зустрічається вже дуже давно, і тепер у них нарешті-таки з'явилося рішуче бажання зробити свої відносини офіційними. «Ми нещодавно були на одній вечірці, на якій зайшла розмова про необхідність зіграти весілля, - заявив Джон. – Це була перша розмова на тему офіційного шлюбу за всі вісім років нашого роману».
Нагадаємо, що Бо Дерек вже бу..... Читать новость...

5 способів зіпсувати стосунки 5 способів зіпсувати стосунки...
Ви щиро любите один одного, але останнім часом вам здається, що у ваших стосунках з’явилася тріщина? Переконайтеся, що ви не здійснюєте одну з найпоширеніших жіночих помилок.
Ви даєте більше, ніж просить чоловік
Присвячуєте йому весь свій час, всі думки і бажання, відмовляєтеся від важливих планів і зустрічей з друзями - словом, віддаєте йому всю себе без залишку. Одного разу ви захочете сказати йому: "Я витратила на тебе кращі свої роки!" - А він відповість, що не просив вас про таку жертву. Ми часто даємо коханим людям набагато більше, ніж вони просять, марно очікуючи одержати рівноцінну віддачу. Скільки б ви не говорили, що ваша любов безкорисна - у глибині душі будете ..... Читать новость...

Вирішуйте проблеми, а не тікайте від них Вирішуйте проблеми, а не тікайте від них...
З плином часу на будь-яку сімейну пару чекає втома та нудьга. Чим більший стаж сімейного життя, тим імовірніше вас наздожене розчарування. Втома та рутина вразила ваші стосунки, якщо ви відчуваєте, що вам набридли постійні сварки і образи, стає шкода себе, присутність близької людини не радує, вас відвідують думки про те, що ви помилилися у виборі партнера, витратили час з цією людиною, вам не хочеться боротися за збереження цих стосунків. Проте завжди є надія, просто треба не пускати все на самоплив, а поки є час - терміново вживати заходів. Отже ...
1. Не сидіть постійно дома. Домашні турботи, рутина вбивають романтику і новизну у стосунках. Змінюйте обстановку, ходіть у гості, виїждж..... Читать новость...

Рекламная сеть «Новости мира»
Новости мира
Использование текстов, фото и видеоматериалов, опубликованных на данном сайте, допускается при условии обязательного размещения гиперссылки на сайт novostimira.com

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"