Новости мира Новости мира  


Новости партнеров
 Каталог новостей   Он и она   Психология взаимоотношений
Новость

Завоювати чоловіка не складно!

QR code
Добавлено:2010-08-21 18:10:32
Корреспондент:Таня Гнатюк

Психологи відкрили секрет найкращого способу завойовування чоловіків, він полягає в умінні слухати! Так влаштовані представники сильної статі, що їм важливо усвідомлювати свою значущість. Навіть якщо чоловік має славу, владу та гроші, він також відчуває потребу виговоритися, похвалитися та справити гарне враження. І зрозуміло, що кращими слухачками є жінки!

Правда, жінки самі люблять поговорити, і слухати їм дається нелегко. Вони теж хочуть розказати, які вони чудові, щоб чоловік відразу зрозумів, що поряд з ним незвичайна, приголомшлива, ні на кого не схожа жінка. Але, якщо ви стримаєте себе і трохи помовчите, то ваше вміння слухати справить набагато більше враження, ніж усе те, що ви хотіли б повідомити. Чоловіки обожнюють уважних і захоплених слухачок, і якщо ви вирішили спробувати цей спосіб і завоювати чоловіка своєю увагою, то прислухайтеся до порад психологів.

1. Постарайтеся під час розмови зберігати зацікавлений вираз обличчя.

2. Під час розмови дивіться співрозмовнику в очі і намагайтеся не відводити погляд.

3. Не втрачайте можливості підбадьорити його схвальним вигуком, наприклад: - «Це приголомшливо цікаво!»

4. Дайте зрозуміти, що мовчите ви зовсім не тому, що вам нема чого сказати, а лише з тієї причини, що вам шалено цікаво слухати його розповіді.

5. Вставляйте свої короткі монологи лише в тому випадку, якщо в бесіді виникла пауза.

6. Постарайтеся запам'ятати все, або хоча б основне з того, що він вам каже - це відмінний «козир» на майбутнє. Чоловікові буде приємно усвідомлювати, що його слова не пройшли повз вашу увагу.

7. Не слухайте чоловіка, відкривши рот або сміючись над кожною його фразою, не ахайте, округливши очі. Навпаки, показуючи зацікавленість, ведіть себе з гідністю.

Завоювати чоловіка зовсім нескладно - потрібно дати йому те, чого він хоче! Тому, для початку, вислухайте його! До речі, уважно прислухаючись до його розповідей, ви зможете дізнатися достатньо для того, щоб вирішити, а чи варто взагалі завойовувати саме цього чоловіка ...

 

За матеріалами: gigamir.net

Фото: gigamir.net  

 

Смотрите также:

Як утримати чоловіка? Як утримати чоловіка?...
Для того щоб утримати чоловіка, щоб сім'я була міцною, жінка повинна пам'ятати і дотримуватися правил, необхідних у сімейному житті:
1. Не намагайтеся перевиховати чоловіка. У стосунках з чоловіком головне - не заважати йому залишатися самим собою, не примушуйте його міняти сформовані звички, які приносять йому задоволення, якщо, звичайно, вони не на шкоду оточуючим.
2. Надавайте чоловікові знаки уваги і вимагайте цього ж від нього, адже вони - це стиль добрих подружніх стосунків. Важливо тільки, щоб ця увага не була надто настирливою та нудною.
3. Не критикуйте чоловіка у присутності сторонніх, знайомих, родичів та дітей. Критичні зауваження, навіть якщо вони справедливі, повинні висловл..... Читать новость...

Як підкорити чоловіка: 5 правил Як підкорити чоловіка: 5 правил...
Як завоювати серце чоловіка, щоб він не міг більше ні про кого думати, крім вас? Іноземні психологи склали 5 основних правил підкорення чоловіків.
Перш за все, коли ви зустрічаєте привабливого чоловіка, ви повинні визначитися, чого саме ви хочете від стосунків з ним. Можливо, вас вистачить тільки на бурхливий короткотривалий роман, а може, ви мрієте про спільне сімейне життя? Коли ви відповісте на це питання, можете приступати до активних дій.
1. Примусьте чоловіка пишатися собою
Намагайтеся хвалити чоловіка за будь-яку гідну уваги дрібницю - за правильно підібрану краватку до сорочки, за уважність, розум, дотепність.
2. Допоможіть йому зрозуміти свою значимість
Влаштуйте йому романт..... Читать новость...

Впізнайте чоловіка за зачіскою Впізнайте чоловіка за зачіскою...
Психологи стверджують, що зачіска, яку обирає чоловік, може багато розповісти про його характер. Також зачіска вашого чоловіка підкаже, які проблеми у взаєминах на вас чекають.
Чоловіки, які надають перевагу короткому волоссю, хоч і мають власний погляд на життя, але сильно підвладні впливу  оточуючих. Проблеми у взаємовідносинах виникають тоді, коли ваші переконання та принципи не співпадають з очікуваннями колективу та групи,  до яких належить чоловік.
Чоловіки, які носять довге волосся, дуже цінують особисту свободу та свободу інших людей. Дуже часто їхні погляди далекі від реальності, вони завжди літають десь у хмарах. Такий чоловік – супутник ненадійний, він не буде дл..... Читать новость...

Поставте  чоловіка на місце! Поставте чоловіка на місце!...
Ви гідні самої кращої уваги до себе. Як цього досягти?
Напишіть список того, чого ви, на вашу думку, гідні. Доповніть його тим, що вам потрібно і приберіть те, що вам не потрібно. Періодично перечитуйте список, і через якийсь час ви відчуєте, що вам це необхідно. А ще через якийсь час ви почнете поступово добиватися свого. Знайте собі ціну!
Жінки часто думають, що чоловіки здогадуються про їх бажання. Але насправді, чоловіки зовсім не розуміють жінок і, як правило, ні про що не здогадуються, особливо якщо ви мовчки ображаєтеся, або намагаєтеся сказати натяками. Говоріть чоловікові чітко і ясно, чого ви від нього хочете, іноді цього цілком буває достатньо. Часто можете навіть почути: "..... Читать новость...

Про що  говорить поза чоловіка під час сну Про що говорить поза чоловіка під час сну...
Зверніть увагу на те, як спить ваш чоловік!
На спині. Така поза говорить про спокій та оптимізм. Беззахисний живіт та інші вразливі частини, виставлені напоказ, демонструють високу самооцінку вашого чоловіка і його впевненість у собі. Зверніть увагу на руки. Якщо вони закинуті за голову (це називається "королівською позою"), то йому не чуже марнославство. Як правило, такі люди дуже товариські і люблять бути в центрі уваги. У тому числі й у ліжку!
На животі. Такий чоловік любить все контролювати, навіть уві сні. Розпластавшись на ліжку, він підсвідомо намагається показати, що це його територія. Сильна воля і прагнення перемагати - головні характеристики любителя поспати спиною дог..... Читать новость...

Рекламная сеть «Новости мира»
Новости мира
Использование текстов, фото и видеоматериалов, опубликованных на данном сайте, допускается при условии обязательного размещения гиперссылки на сайт novostimira.com

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"