Новости мира Новости мира  


Новости партнеров
 Каталог новостей   Он и она   Измены
Новость

Зрадити і не попастися – поради для жінок

QR code
Добавлено:2010-08-23 15:20:46
Корреспондент:Таня Гнатюк

Ви захопилися чоловіком, але не готові йти з сім'ї і боїтеся щоб чоловік не здогадався про ваш зв'язок на стороні. Тоді вам допоможуть наступні поради:

1. Якщо ви приходите з роботи в один і той же час, вечорами сидите удома, а вихідні присвячуєте сім'ї, терміново знайдіть яке-небудь заняття, наприклад тренінг або курси.

2. Розширте список місць, де ви можете бувати. Зовсім не обов'язково доповідати, де ви саме займаєтесь спортом, робите манікюр і як звати вашого косметолога. Але чоловік повинен знати, що всі ці місця і люди існують.

3. Обзаведіться подругою, обтяженою великою кількістю проблем, яку врятувати можете тільки ви. Подругу непогано продемонструвати кілька разів чоловікові в реальному житті.

4. Обов'язково відповідай на дзвінки чоловіка, навіть якщо для цього непідходящий момент.

5. Складіть список причин, по яких ви будете спізнюватися або затримуватися, не зациклюйтесь на одній фразі.

6. Намагайся якомога менше брехати. Іноді можна з абсолютно чесним і серйозним обличчям на запитання "Де ти була?" відповісти - "Звичайно, у коханця". Але в подробиці не вдаватися.

7. Не варто записувати номер телефону коханця в записну книжку. Запам'ятайте його напам'ять.

8. Якщо всі хитрощі не допомогли, і таємне стало явним - все одно не зізнавайтеся! Плачте, але не виправдовуйтеся.

 

За матеріалами: ivona.bigmir.net

Фото: ivona.bigmir.net

 

Смотрите также:

Яких  жінок бояться чоловіки Яких жінок бояться чоловіки...
Існує декілька типів жінок, які відлякують більшість чоловіків. І якщо такі жінки хочуть, щоб чоловіки перестали їх боятися, вони повинні насамперед попрацювати над собою. Розглянемо лише декілька типажів жінок, яких бояться чоловіки.
Сама досконалість.
Вчені підрахували, що рівень стресу, який виникає у чоловіка при відмові красуні, набагато вище, ніж якщо йому відмовила жінка середньої зовнішності. Чим досконаліша жінка, тим більше потрібно сміливості чоловікам, щоб до неї підійти. Не тільки перша красуня, але й перша розумниця або перша багачка здатні відштовхнути більшість чоловіків. Щоб перестати відлякувати чоловіків, жінці треба освоїти такі методи поведінки. Красуням бажано з'являт..... Читать новость...

Чоловіки брешуть частіше за жінок Чоловіки брешуть частіше за жінок...
Британські учені провели дослідження і з'ясували, що чоловіки брешуть частіше за жінок. Як виявилося, в середньому чоловік три рази на день говорить неправду. Це дорівнює 1092 фактам брехні на рік. Тим часом, в середньому жінка бреше 728 разів на рік, тобто лише два рази на день.
Найчастіше чоловіки і жінки говорять неправду один одному, для того щоб уникнути конфліктних ситуацій. Серед найбільш поширених слів неправди, які чоловіки говорять жінкам, зустрічається "Ти не виглядаєш товстою в цьому платті", "Я багато не пив". Жінки ж частіше говорять "Це було не так вже і дорого" або "Я купила це на розпродажу", щоб уникнути питань щодо їх звичок витр..... Читать новость...

Чоловічі фрази, які дратують жінок Чоловічі фрази, які дратують жінок...
Пропонується 10 типових фраз, вимовивши які, чоловік, сам того не бажаючи, може зачепити почуття жінки.
«Подивимося», «Я не знаю»
Абсолютний лідер рейтингу. Це слово жінка чує, коли чоловікові не подобається перспектива походу в театр або запрошення в гості батьків. Відмовитися він не може, знаючи, що це призведе до сімейного конфлікту, - доводиться обмежитися скромним «Подивимося». Друга за популярністю фраза - «Я не знаю».
«А моя колишня дівчина ...»
Кращий засіб для розірвання шлюбу. Також образити свою другу половину можна, просто порівнявши її з якою-небудь відомою особою.
«А мама це готує по-іншому»
Фра..... Читать новость...

У Ірані відкрилася фінансова установа для жінок У Ірані відкрилася фінансова установа для жінок...
Закони шаріату суворо регламентують поведінку східної жінки в суспільстві. Контакти і спілкування з чоловіками "прекрасної половини" повинні проходити так, щоб навіть тінь сумнівів не впала на репутацію жінки. Тому в Ірані нещодавно винайдений спосіб, котрий дозволяє уникнути контактів з чоловіками у таких громадських місцях, як фінансові установи, зокрема – в банках.
Нещодавно в іранському місті Мехшеде відкрилося відділення Національного державного банку Іранської республіки. Воно призначено тільки для представниць жіночої статі. Одяг для співпрацівників банку розроблений таким чином, щоб якомога чіткіше були дотримані усі стандарти хиджабу – правил поведінки і зов..... Читать новость...

Навіщо жінки виходять заміж? Навіщо жінки виходять заміж?...
Навіщо жінки виходять заміж? Які справжні мотиви укладання шлюбу, чи легко зберегти вірність в шлюбі, чи задоволені представниці прекрасної половини заміжжям? Відповіді на ці питання допомогло знайти нещодавнє дослідження.
Результати опитування показали, що більше 70% представниць прекрасної половини вийшли заміж з кохання. 14% опитуваних жінок зв'язали себе путами шлюбу, тому що «прийшов час», 10% жінок зізналися, що вийшли заміж по причині незапланованої вагітності, а 4% відмовились від холостяцького життя «із розрахунку».
Дослідженням встановлено, що 48% жінок не зраджують своєму чоловікові і навіть ніколи не думають про це. 28% представниць прекрасної статі зіз..... Читать новость...

Рекламная сеть «Новости мира»
Новости мира
Использование текстов, фото и видеоматериалов, опубликованных на данном сайте, допускается при условии обязательного размещения гиперссылки на сайт novostimira.com

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"