Новости мира Новости мира  


Новости партнеров
 Каталог новостей   Бизнес и экономика   Инвестиции
Новость

Коли ж будуть справжні інвестиції в туризм на Україні?

QR code
Добавлено:2010-12-07 11:08:23
Корреспондент:Андрей Лукьяненко

Україна – держава, що має не гірші за інші європейські країни історію, культуру, природу, пам’ятки архітектури і мистецтва. В будь-якому разі для людини, що поставила собі за мету побувати в усіх країнах світу (а таких мандрівників дуже багато), це справжня знахідка. Однак, на жаль, інвестиції в цю сферу поки що недостатні, а, відповідно, є малим і результат. Нещодавно стало відомо, що в Україні збільшився потік туристів в порівнянні з таким же минулорічним періодом аж на 1 відсоток!

Закордонні путівники лякають європейських туристів некомфортними умовами перебування в країні, низьким рівнем туристичного сервісу та високими цінами в готелях. Виходить, що Україна приваблива тільки для любителів екстріму або тих осіб, що хочуть відчути справжню "ауру" країни а не атмосферу туристичного глянцу. Дивно, але великої критики піддаються київські готелі. Іноземці вважають, що не у всіх них рівень сервісу відповідає заявленим кондиціям, проте ціна іноді вдвічі перевищує європейські. Разом з тим, іноземні путівники хвалять смачну місцеву горілку, дивуються з українців, що їдять шматками сало. Це все свідчить про те, що закордонні партнери не володіють всією інформацією про туристичну інфраструктуру, мають примітивні уявлення про країну. З таким же успіхом вони можуть приводити в буклетах слова Гоголя, що всі київські жінки - відьми.

Проблемою залишається і те, що український персонал не хоче вивчати іноземну мову. Можливо, тут не вистачає не тільки грошей, а й інтелекту, тому що, чесно кажучи, за роки кризи люди більш звикли, щось робити руками, ніж головою. Як приклад в пресі наводиться одна коломийська агенція з "зеленого туризму". Її працівники вільно володіють європейськими мовами, і тому конкурентів на Івано-Франківщині у них немає.

Організаторам туристичного бізнесу на Україні слід виходити з того, що ця країна є привабливою для туристів усього світу і сміло вкладати інвестиції в розвиток і підтримку туризму.

 

За матеріалами: tsn.ua

Фото: novostey.com

 
Новости от ИА "Новости мира" в Telegram.
Подписывайтесь на наш канал https://t.me/novostimiracom

Смотрите также:

Очі чоловіка видають його справжні наміри Очі чоловіка видають його справжні наміри...
Шотландські дослідники встановили, що погляд представників сильної статі видає їх справжні наміри відносно жінок. Для того щоб дізнатися, як до вас насправді ставиться чоловік, на які відносини з ним варто сподіватися, достатньо подивитися йому прямо в очі. Що саме допомагає зрозуміти справжні наміри кавалера?
Спостереження за поведінкою чоловіків під час експерименту допомогло вченим з Шотландії довести, що погляд чоловіка справді може розповісти, наскільки серйозно він ставиться до тієї чи іншої представниці прекрасної половини.
Так, якщо чоловік довгий час невідривно та пильно дивиться в очі жінці, яка його зацікавила, значить, він налаштований на тривалі та серйозні відносини з нею. ..... Читать новость...

Інвестиції повинні врятувати українське пиво Інвестиції повинні врятувати українське пиво...
Українські аналітики констатують: ринок пива стрімко спадає. Цифри свідчать про те, що споживання цього колись популярного напою знизилося у порівнянні з попередніми роками. За даними ЗАТ "Укрпиво", в 2010 році українці випили пива на 13% менше, ніж за той же період минулого року. Відповідно до цього, заводам доводиться знижувати його виробництво: щорічно скорочення продукції пива знижується в середньому на 6%. Але і зменшений обсяг споживачі не в змозі "осилити", і тому пляшки з пивом простоюють на полицях магазинів.
Безперечно, головна причина такої "нелюбові" українців до пива обумовлена в першу чергу ціною. Вона зростає, нібито на пивних дріжджах, мало не ..... Читать новость...

Інвестиції у будівництво автошляхів України просто вражають Інвестиції у будівництво автошляхів України просто вражають...
"Все змішалося у домі Облонських", – приблизно так за допомогою цитати із "Анни Кареніної" можна охарактеризувати ситуацію, що склалася навколо автомобільних шляхів України. Що тут можна зрозуміти, коли все перемішалося, судіть самі.
Буквально весною цього року, уряд обіцяв, що відміняє податок "на дороги", однак ці гроші прийнято закласти у нову ціну на бензин (безперечно, підвищену). Той, хто їздить, буде платити більшу ціну за паливо, а її різниця йтиме на будування та ремонт автошляхів. Причому така стратегія, як зараз кажуть, була економічно обґрунтована майже до останньої копійки.
Тепер же виявилось, що в будівництво доріг починає вкладати гроші Ро..... Читать новость...

Санкції проти Ірану будуть посилені Санкції проти Ірану будуть посилені...
Минулого тижня Рада Безпеки ООН прийняла нові санкції проти Тегерану. Це вже четверта подібна процедура, початком для якої послугувало відмовлення Ірану припинити розробку збагаченого урану.
Але на цей раз наступні зміни будуть введені в рекордний час. Так, Європейський Союз вирішив установити більш жорсткі рамки для діяльності потенційно небезпечної країни.
Тепер планується ввести санкції, які звузять можливості Ірану в області торговлі, банковської, страхової діяльності. Буде покладено заборону на внесення іноземних інвестицій у розвиток нафтової промисловості країни. Обмежуватимуться іранські грузові товарні поставки до інших країн світу через морські та воздушні шляхи. Також було зазна..... Читать новость...

Чи будуть українські літаки на озброєнні НАТО? Чи будуть українські літаки на озброєнні НАТО?...
В України з'явилася можливість постачати свої літаки збройним силам США. Як стало відомо, нещодавно там прийнято рішення оновити парк літаків-паливозаправників. В даний момент міністерство оборони планує замінити сто сімдесят літаків Boeing застарілої марки KC 135 Stratotanker. Українці замість них пропонують свої моделі: Ан-124-KC, Ан-122-KC и Ан-112-KC. Вартість контракту складає біля п’ятдесяти мільярдів доларів.
Однак, щоб отримати таке замовлення авіаконцерну "Антонов" необхідно перемогти в тендері, що оголошений міноборони США. При цьому суперниками в українців будуть дуже відомі і авторитетні компанії – Boeing і Airbus. Найперше, що потрібно зробити Україні &nd..... Читать новость...

Рекламная сеть «Новости мира»
Новости мира
Использование текстов, фото и видеоматериалов, опубликованных на данном сайте, допускается при условии обязательного размещения гиперссылки на сайт novostimira.com

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"