Анатолій Бойко, БФ «Майбутнє – дітям» та Посольство України в Греції провели святкування Дня Незалежності України для дітей-спортсменів

 Анатолій Бойко, БФ «Майбутнє – дітям» та Посольство України в Греції провели святкування Дня Незалежності України для дітей-спортсменів

На базі літнього табору мерії міста Афіни пройшло святкування Дня Незалежності України. Захід проходив за підтримки Посольства України в Греції, Греко-української палати, мерії міста Афіни та благодійного фонду «Майбутнє – дітям», меценатом котрого є Анатолій Бойко. В рамках проведення події були присутні молоді українські спортсмени, які постраждали від розв’язаної рф війни в Україні. Всі вони мали змогу проживати та тренуватись в Греції в рамках міжнародного проєкту Olympic Dreams 2022.

Під час проведення святкування посол України в Греції Сергій Шутенко підкреслив, що день Незалежності України – це одне з найголовніших свят в країні, а у 2022 році воно має ще більшу значущість, позаяк саме зараз українці на полі бою виборюють право незалежності для своєї країни. До того ж майбутнє країни – це діти, і тому їм потрібно забезпечувати необхідні безпечні умови для нормального життя та розвитку, щоб вони щасливо жили як і мільйони інших дітей в усьому світі. І саме тому такі проєкти як Olympic Dreams 2022 дуже актуальні на сьогодні.

Анатолій Бойко

На фото меценат Анатолій Бойко

В мерії Афін також долучилися до святкування Дня Незалежності України та запросили молодих українських спортсменів додатково 2 тижні безкоштовно тренуватися та готуватися до європейських змагань та турнірів у своєму спеціалізованому таборі. Дітям влаштували частування, а також за підтримки віцемера Афін провели екскурсію до Акрополя.

Меценат БФ «Майбутнє – дітям» Анатолій Бойко прокоментував подію

Анатолій Бойко висловив вдячність мерії Афін, а також посольству України в Греції, які долучилися до проведення проєкту Olympic Dreams 2022 і суттєво допомогли в його реалізації. При цьому Анатолій Бойко певен, що ті діти, які провели тренування в Греції – це майбутні чемпіони, що вони вже зовсім скоро зможуть гідно захищати честь України в рамках проведення найвідоміших чемпіонатів у всьому світі.

Слід нагадати, що Анатолій Бойко з благодійним фондом «Майбутнє – дітям» та за участі Національного олімпійського комітету України, влаштували тренування у Греції понад 100 юних спортсменів з найбільш постраждалих від війни регіонів України. В першу чергу йдеться про дітей з таких міст як Ірпінь, Гостомель на Буча. Тренування проходило під керівництвом таких тренерів як Карен Балаян, Олександра Старкова та Євгенія Щербак.

Довідка: 26 липня 2022 року Національний олімпійський комітет України та благодійний фонд «Майбутнє – дітям», меценатом якого є Анатолій Бойко, започаткували міжнародний проєкт Olympic Dreams 2022, в межах якого відбувся товариський турнір з дзюдо. В ньому взяли участь спортсмени з України, Греції та Кіпру. Цей турнір пройшов у грецькому місті Лутракі в Молодіжному спортивно-тренувальному центрі Sport Camp.