Битва між темрявою та світлом від Blue Guru претендує на звання SOTW

 Битва між темрявою та світлом від Blue Guru претендує на звання SOTW

Біблійна битва від Blue Guru Games вкрала шоу на SlotBeats на цьому тижні, поставивши містичного темного воїна проти золотої богині, оскільки Clash of the Seraphim виграв приз «Слот тижня».

На барабанах 7×7 Clash of the Seraphim використовує кластерні виплати, щоб нагородити гравця призами. Слот має середню волатильність, RTP 95,51 відсотка та демонструє такі бонусні функції, як збільшені високооплачувані символи та безкоштовні обертання. Для гри також доступні фріспіни за реєстрацію.

Виплати провадяться, коли п’ять або більше однакових символів випадають у кластері, а максимальний виграш становить до x3 938,4 ставки гравця.

Виграші також є каскадними, тобто виграшні символи зникають після виплати, щоб звільнити місце для нових символів та збільшити потенціал виграшу.

Крім того, можуть з’являтися вайлди у вигляді щитів, що літають, які замінюють всі символи, крім скаттера. На барабанах з’являються світлі та темні області випадання, що розрізняються за розміром та розташуванням. Якщо дикий символ випадає в одній із цих спеціальних областей, то кожен символ, який також знаходиться в області випадання, перетворюється або на темного воїна, або на світлу богиню.

casinos

Якщо в нижньому ряду випадає скаттер у вигляді літаючого ока, гравці отримують можливість вибрати один із двох режимів безкоштовних ігор: темний та світлий. Темний режим безкоштовних обертань пропонує вісім обертань з випаданням лише темних областей, тоді як світлий режим надає гравцеві 15 безкоштовних обертань з появою тільки світлих областей.