Чому важливо вчасно чистити і міняти фільтри для мотоблока?

 Чому важливо вчасно чистити і міняти фільтри для мотоблока?

Кожні фільтри для мотоблока є регламентовані виробником терміни поточної перевірки, обслуговування та встановлення нових змінних елементів. Іноді власники дозволяють собі дивитися на ці вимоги крізь пальці, вважаючи, що в цьому немає нічого страшного. Однак у такого недбалого ставлення можуть виявитися далекосяжні неприємні наслідки. У цьому матеріалі ми поговоримо про те, як відмова від своєчасного сервісу із заміною недорогих запчастин для мінітрактора та інших с/г машин впливає на техніку.

Причини дотримуватися вказівок до обслуговування фільтрів для мотоблока

Причини дотримуватися вказівок до обслуговування фільтрів для мотоблока

Умови ТО до фільтрів для мотоблока обов’язково прописуються виробником в інструкції з експлуатації до самохідної машини. Ось важливі аргументи дотримуватися цих рекомендацій для фільтрувальних пристроїв різних типів:

  • Паливний фільтр для мотоблоків. Під час зберігання, перекачування в пальне потрапляють забруднення. Пристрій захищає від них форсунки і паливні насоси. А коли він забивається, на підвищених обертах двигун втрачає тягу, що відбивається на здатності розганятися і виконувати важкі роботи.
  • Масляний фільтр для мотоблоків. Створює перший бар’єр для бруду та іржі, які можуть потрапити в мотор. За сильного засмічення пропускна здатність втрачається, і ДВЗ перестає отримувати достатньо очищеного масла. Це провокує перегрів і прискорений знос деталей, що труться. Вартість ремонту двигуна буде непорівнянна з цінами на фільтрувальні витратні матеріали.
  • Повітряний фільтр для мотоблоків. Якщо упустити час прочищення (або заміни деталі, якій вже не повернути нормальну пропускну здатність), то це може закінчитися тим, що паливо, яке надходить до мотора, через брак повітря перестане повністю згоряти. Це загрожує втратою потужності, проблемами під час старту, заливанням свічок запалювання, різким зростанням витрат бензину або дизпалива.

Як правило, процеси перевірки, техобслуговування і зміни фільтрів для мотоблоків нескладні. Їх виконання не вимагає від виконавця кваліфікації механіка.

У випадку з пристроями очищення повітря важливо пам’ятати, що швидкість їхнього забруднення істотно підвищується під час «запорошених» робіт: підгортання, культивування ґрунту тощо. Тому за таких умов експлуатації перевірку фільтра для мотоблока варто проводити частіше.

Де знайти якісні запчастини для мінітракторів відомих брендів

Де знайти якісні запчастини для мінітракторів відомих брендів

Якщо можливостей мотоблока виявляється недостатньо, то замість нього власнику невеликого фермерського господарства в Україні варто купити мінітрактор. Така мала сільгосптехніка здатна обробляти великі площі, та й список доступного навісного обладнання у неї вищий. Завдяки прямим поставкам запчастин для мінітракторів від інтернет-магазину https://motoblok-tata.com.ua у вас не виникне проблем з пошуком недорогих рішень для ремонту. Підтримується доставка по всій Україні.

В інтернет-магазині представлені запчастини для мінітракторів наступних торгових марок:

  • Shifeng,
  • Xingtai,
  • Jinma,
  • Foton,
  • Dongfeng.

У каталозі Motoblok-TATA зібрані запчастини для мінітракторів до китайських двигунів, універсальні витратні матеріали, підшипники і сальники, вузли і деталі паливної системи, ходової, електрика і багато іншого. Компанія займається продажем запчастин для моторизованої техніки понад 15 років. Пряма співпраця з китайськими виробниками дає їй змогу підтримувати великий вибір у каталозі.

Автор: Степаненко Ігор Олександрович (експерт Motoblok-Tata).