Фітнес-тренер та блогер з Полтави затриманий за ганьбу військового

 Фітнес-тренер та блогер з Полтави затриманий за ганьбу військового

Роман Заволока, фітнес-тренер та блогер, затриманий поліцією в Полтаві після інциденту з військовослужбовцем.

Затримання після скандального інциденту

В центрі Полтави після недавнього обурливого інциденту був затриманий відомий в мережах фітнес-тренер та блогер Роман Заволока. Його взяли під варту співробітники Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції, повідомило місцеве видання «Полтавщина». Інцидент, що привів до затримання, був здійснений проти військовослужбовця Олександра Мацька і включав образи та фізичні дії.

Хроніка подій: образи і напад

Заволока вже був відомий своїм неодноразовим негативним ставленням до військових. У зазначеному інциденті, відбутому 26 серпня, Заволока та його знайомий глузували з Мацька, у якого видно було тремор рук. Військовий пояснив, що тремтіння є наслідком контузії, отриманої на фронті. Заволока відгукнувся образами та, в кінці конців, плюнув в обличчя військового.

Реакція соціальних мереж і наслідки для Заволоки

Затримання відбулося після масового обурення в соцмережах, де з’явилися фотографії із затриманням Заволоки, який опирався поліції. Йому уже пред’явлено кримінальні звинувачення згідно зі статтями Кримінального кодексу України, включаючи хуліганство та образи військовослужбовця.

Слідство триває, акаунт заблоковано

На даний момент слідчі продовжують з’ясовувати всі обставини інциденту. Профіль Заволоки в Instagram було заблоковано після численних скарг від користувачів.

В цьому справі ще багато неясних моментів, але одне очевидно: вона стала важливим приводом для обговорення стосунків між громадянами і військовими, особливо в контексті поточного конфлікту в Україні.