Як отримати висновок про доступність клініки — розкажуть фахівці БТІ

 Як отримати висновок про доступність клініки — розкажуть фахівці БТІ

У сучасному світі люди з особливими вадами не мають страждати від яких не будь незручностей, пов’язаних з життєвою рутиною. Тому клініки та всі медичні установи повинні подбати про доступність приміщень, таким чином зробити життя людей з обмеженою рухливістю — більш зручним. Тому що без аптек та медичних установ, такі люди не можуть існувати та обходитись в повсякденному житті. Складати висновок про доступність клініки мають права тільки контролюючі органи, без такої документації будь-яка клініка не має права працювати. Тому вкрай необхідно обрати правильну БТІ компанію, яка зможе зробити весь процес більш легким для вас та вашої клініки. Головним принципом в роботі ТОВ ”Український інженерно-експертний центр” є детальне вивчення проєкту, це дозволяє виявити певні недоліки, які можуть бути непомітні для простих людей. До таких проблем, якщо вони є, будуть запропоновані шляхи їх вирішення і поліпшення. Всі корективи будуть супроводжуватись фотографіями та потрібними вимірами. В корективи можуть входити, як рекомендація по установці певних пандусів, ліфтів, так і збільшення площі коридорів або позбавлення від деяких перешкод. Після вивчення об’єкта та фіксації всіх деталей, буде виготовлений звіт про доступність приміщення лікарні або медичного центру. Оцінка буде проводитися за допомогою спеціальних приладів вимірювання, які визначають якість приміщення.

Умови, як отримати висновок про доступність клінік для маломобільних груп

Згідно із законодавством України, усі медичні установи та аптеки повинні мати висновок про доступність для осіб з інвалідністю та відповідно до нього, необхідно покращувати доступність приміщень клінік для МГН і людей з інвалідністю. Згідно з законом, усі установи повинні бути оснащенні спеціальними пандусами, широкими коридорами та спеціальним покриттям на підлозі. Фахівці БТІ ТОВ ”Український інженерно-експертний центр” допоможуть скласти та впровадити проєктну документацію, яка гарантує повну відповідність приміщення до вимог ДБН про доступність для маломобільних груп населення.

Які документи необхідно мати:

  • договір оренди або права власності
  • паспорт БТІ
  • реєстраційні номери та опис обладнання

БТІ компанія ТОВ ”Український інженерно-експертний центр” працює офіційно на ринку та має в команді тільки кваліфікованих фахівців, які мають компетентність в будь-яких питаннях та на все знайдуть відповідь. Досить тривалий час працює в усіх галузях, що стосуються документації та проєктування. Тож, якщо вам необхідно оформити висновок на доступність клініки — сміливо звертайтесь до фахівців БТІ і вони зроблять ваше життя простішим.