Як правильно використовувати ефірні масла вдома та для чого вони необхідні

 Як правильно використовувати ефірні масла вдома та для чого вони необхідні

Кожна жінка мріє виглядати гарно та доглянуто, для цього необхідно вести здорове життя та мінімізувати стреси, які не роблять нас молодшими. Кожен може помітити, що зовнішній стан може погіршитись на тлі поганого настрою, депресії або негативних емоцій. Дерматологи підтверджують факт, що стрес здатний негативно позначатися на красі. Деякі фахівці здатні навіть за наявності тих чи інших недоліків шкіри розповісти багато про стан здоров’я. Тому ми повинні брати себе в руки та знімати стрес самостійно. Розслаблюючі ванни та аромамасаж вдома допоможе зняти напругу після важкого дня та відновити сили, в цьому допоможе ефірна олія JUST. Олія цього бренду виглядає як концентрована рідина, що містить компоненти рослин. Такі речовини отримують з трав, квітів, дерев, прянощів та плодів. Зазвичай при цьому використовуються методи пресування. Натуральні олії проникають у шкіру та не викликають алергічних реакцій. 

Способи застосування ефірних масел JUST

Існує багато способів для застосування ефірних олій, серед основних можемо виділити: 

  • для ароматерапії;
  • як компонент для догляду за шкірою;
  • для лікування та профілактики;
  • для масажу.

Для ароматерапії рекомендуємо використовувати заспокійливі та з вираженим ароматом ефірні олії. Це може бути апельсинова, лимонна,  олія евкаліпта та лаванди. Зробіть собі теплу ванну, змішайте 3-4 краплі ароматичної олії з морською сіллю та додайте у воду, або використайте ароматичну лампу, якщо бажаєте зробити ароматерапію по всьому помешканню. 

Для догляду за шкірою можна використовувати олію чайного дерева, вона як природний антибіотик знімає запалення на шкірі, а масло апельсина вже давно використовують для боротьби з целюлітом, завдяки наявності натуральних антиоксидантів у складі.  

Для лікування та профілактики застуди часто використовують масло сосни, з ним роблять інгаляції при хворобах дихальних шляхів. 

Для масажу можна використовувати майже будь-яке ефірне масло, додайте декілька крапель масла до базового, зазвичай яким ви робите собі масаж і тоді релакс та приємний аромат на весь день гарантований.

Ми точно знаємо, що ефірні масла JUST подарують вам приємні моменти та спа у себе вдома, вироблені на всі 100 відсотків із натуральних компонентів, вони стануть фаворитом серед інших олій. Замовити можна в магазині та отримати безкоштовну консультацію.