Навіщо с/г рослинам мікродобрива?

 Навіщо с/г рослинам мікродобрива?

Для того, щоб отримати багатий урожай, потрібно своєчасно вносити підкормки на основі азоту, фосфору, сірки, кальцію. Саме вони задовольняють базові потреби рослин. А от для ефективного росту та розвитку слід ще додати молібден, залізо, цинк, бор. Завдяки такому комплексу активізується робота біологічних каталізаторів, що позитивним чином впливає на загальний розвиток с/г культур. Але система підгодівлі має бути розроблена індивідуально, з урахуванням виду рослин, їх особливостей, регіону культивування, типу ґрунтів, кліматичних умов.

Отже, мікродобрива – цінне джерело мікроелементів. У звичайному вигляді отримати їх із субстрату рослини просто не можуть. Саме тому, фермери та підприємці змушені використовувати спеціальні добрива, які містять поживні компоненти у хелатній формі. Яких результатів слід очікувати після внесення таких мікродобрив?

  • Повноцінний вегетативний ріст.
  • Продуктивний фотосинтез.
  • Активне утворення білків, лігніну.
  • Підтримання окисно-відновних процесів.
  • Регуляція антагонізму (протидії 2 хімічних елементів) та балансу мікроелементів у клітинах.

Мікродобрива можуть бути використані на етапі підготовки насіння до посівів, а також у позакореневому підживленні. Особливо це важливо для культур, які є чутливими до нестачі мікроелементів: соя, кукурудза, квасоля, картопля, овес, капуста, ріпак, пшениця, ячмінь, соняшник. Для них Zn, Mn, Mo, Fe, Cu, B є життєво необхідними.

Обираючи препарати для підкормки, слід враховувати рівень токсичності, засвоюваність, можливість поєднання з іншими добривами чи пестицидами, перспективи застосування на різних типах грунтів. Враховуючи всі ці фактори, є всі шанси забезпечити повноцінне харчування рослин та врегулювати баланс мікроелементів швидко та без фінансових втрат.

Компанія «Майбутнє Будуємо Разом» випускає лінійку препаратів, головною метою яких є удобрення, зміцнення с/г рослинних популяцій, покращення якісних та кількісних показників урожаю. Мікродобрива «ДоброДІЙ Бор» та «ДоброДІЙ Цинк-Мідь» містять у своєму складі мікроелементи, хелатовані карбоновими кислотами, що дають змогу рослинам повністю засвоювати поживні елементи підкормки. Завдяки цим препаратам можна підвищити урожайність, активізувати ростові процеси, покращити вкорінення, сприяти стресостійкості та продуктивному мінеральному живленню, зменшити стрес від дії гербіцидів, підвищити продуктивність фотосинтезу. До того ж, їх можна використовувати в органічному землеробстві без жодної шкоди для екосистем. А це досить важливо у 21 столітті, на етапі шаленого розвитку міст та величезного значення урбанізації у житті суспільства. Тож якісні та безпечні мікродобрива – прекрасна можливість зберегти довкілля та отримати гарний результат від роботи на полі за рахунок зміцнення, оздоровлення с/г рослинних популяцій.