У Львові не змогли заборонити смолоскипову ходу на честь героїв Крут

Як би там не було, але завжди треба поважати найвищі піднесення людського духу, у кого б вони не відбувалися. Погодитися на добровільну смерть здатний не кожний, навіть в ім’я високої ідеї. Київські ж юнаки спромоглися записати свої імена у скрижалях історії, і тепер ніяка ідеологія не зможе їх звідти викреслити.

Прикро те, що ті події показали, наскільки суперечливими і конфліктними можуть різні ідеології. Ідеологія націоналізму-патріотизму змушена була протистояти ідеї захисту людей праці від капіталу та експлуатації. Сьогоднішній розвиток подій в Україні показує, що, незважаючи на існування своєї національної держави, матеріальний стан переважної більшості людей не покращився, велика маса населення перебуває на межі жебрацтва. Багато хто в Україні продовжує красти державні гроші мільйонами, і багато хто з них є українцями.

Смолоскипова хода, яка була організована у Львові 29 січня 2011 року, показала, що велика кількість людей в Україні прагне до відстоювання національних інтересів, але невідомо, чи буде при цьому збережено соціальну справедливість, або це стане ще однією спробою привести до влади нову купку крадіїв.

По матеріалам: youtube.com

Видео: youtube.com