В жителя Канади замість ока… відеокамера

Для того, щоб знімати фільми режисер з Канади Роб Спенс вставив собі замість ока відеокамеру. Прилад успішно пройшов випробування. У віці девrsquo;яти років в результаті необережного поводження з рушницею Роб серйозно пошкодив собі праве око.

На протязі довгого часу він ходив з простою повrsquo;язкою, але скоро око взагалі відмовило. Тоді лікарі вставили йому протез, і Роб почав ходити без повrsquo;язки, не бентежачи інших людей своїм виглядом.

Через деякий час Спенсу прийшла ідея замінити свій протез на крихітну відеокамеру. Проект отримав назву «Eyeborg Project». Після довгих років проб на невдач, він все ж таки досягнув свого. Електронне око вставили йому в голову. Після чого його активували та випробували.

Нажаль бачити Роб все одно не може. Причина цього те, що на відміну інших проектів штучних сітківок, око Спенса не посилає сигналів в його мозок.

Натомість око відправляє картинку на портативний переносний екран. Своє нове око Спенс розглядає як щось, що допоможе вивести рівень художнього на документального кіно на новий рівень.

За матеріалами: membrana.ru

Фото: Gizmag.com