Мерайя Кері з чоловіком хочуть назвати усіх своїх майбутніх дітей Мерайями

Коханий відомої співачки Мерайї Кері Нік Кеннон повідомив слухачам радіо-шоу, що він та його дружина визначилися, як назвуть своїх майбутніх дітей.

Кеннон розповів, що усіх своїх дітей вони будуть називати Мерайами, незалежно від того, хто народиться — хлопчики чи дівчатка. Буде і Бой Мерайя, і Мерайя №1, і Толл Марайя, і Мен Мерайя — їх дім буде наповнений дітьми з імrsquo;ям Мерайя. Нік додав, що вони повторять те, що зробив Джордж Формен, славнозвісний боксер, котрий назвав кожного зі своїх синів, а у нього їх пrsquo;ять, Джорджем.

Співачка поки що не готова ані спростувати, ані підтвердити нещодавні чутки про свою вагітність. Кеннон впевнений в тому, що навіть коли його дружина і буде готова робити якісь заяви на цей рахунок, то спочатку вона скаже про це своїм друзям, родині, ну а вже потім, якщо захоче поділитися із рештою світу, Мерайя дасть усім знати.

Зі слів чоловіка зірки, найчастіше його питають про плани щодо народження дитини. Але він вважає, що запланувати це неможливо, потрібно все залишити Богові, бо всі плани у руках Божих, коли це станеться, то станеться і вони з дружиною будуть дуже вдячні і щасливі.

Слід нагадати, що останні чутки про вагітність 40-річної зірки виникли через відмову співачки від участі у зйомках одного із нових фільмів.