Учасники, що не змогли пройти ЗНО у визначений термін зможуть зробити це пізніше

У разі, якщо в учасника з обrsquo;єктивних причин не вийшло пройти зовнішнє оцінювання в час, що був установлений, він має змогу протягом 5-ти робочих днів (від дня складання тесту з певного предмету) подати заяву, звернену до голови регламентної комісії регіонального центру. До цієї заяви повинні бути додані документи, котрі підтверджують ті причини, через які абітурієнт не зміг пройти у визначений термін зовнішнє оцінювання.

Перелік причин, які вважаються обrsquo;єктивними, зазначений в Інформаційно-реєстраційному бюлетені, котрий видавався учасникам ЗНО при реєстрації. Заяви надаються рекомендованим листом на адресу регламентної комісії або особисто з заявою, оформленою згідно правил, та комплексом документів, що до неї додаються. Результат рішення регламентної комісії надає регіональний центр у письмовому вигляді.

Заяву повинен писати учасник зовнішнього незалежного оцінювання особисто. У її змісті викладається прохання надати можливість учаснику пройти ЗНО 2010 року у спеціально організованій для цього сесії і вказується причина, у звrsquo;язку з якою він не зміг явитись на проходження тестування. До заяви додаються такі документи: копія сертифіката, копія запрошення, копія паспорта або свідоцтва про народження та документ, що надає право на спеціально організовану сесію (обовrsquo;язково вказати назву цього документу).

Спеціально організована сесія зовнішнього оцінювання пройде в період з 29 червня по 3 липня 2010 року. 29 червня о 10.00 учасники матимуть змогу пройти тестування з української мови та літератури, 30 червня о 10.00 — з математики, о 14.00 — з біології, 1 липня о 10.00 — з іноземної мови, о 14.00 — з хімії, 2 липня о 10.00 — з географії, о 14.00 — з історії України і з липня о 10.00 — з фізики.