Українець вийшов до півфіналу чемпіонату Європи з боксу

Спочатку боротьба проходила без особливих ускладнень для Тараса, він наносив значно більше влучних ударів, ніж Джойс. Незважаючи на це, рефері з невідомих причин не зараховували йому балів, і тільки через півтори хвилини був відкритий рахунок очків. Шелєстюк домінував майже два раунди і після цього потрохи збавив оберти. Ситуацією скористався ірландець і почав частіше атакувати, однак його активізація знецінилась через те, що він двічі наніс заборонені удари нижче поясу. Це по-справжньому розізлило Тараса і він ще наполегливіше почав «обробляти» суперника. Закінчився бій тим, що Шелєстюк провів відмінний удар з лівого боку і отримав перемогу, визнану практично всіма суддями — 9:1.

На жаль, не пробився до півфіналу ще один український боксер — Сергій Деревянченко, котрий не вистояв проти іншого ірландця — О’Найла. Практично усю зустріч кількість зарахованих за удари балів була однаковою, але, як підмітили секунданти Сергія, не всі попадання були зараховані суддями. За дві секунди до закінчення зустрічі, коли рахунок був нічийним (6:6) рефері дають ірландцю ще одне очко. У результаті — прикра поразка українця.

Дещо дивну поведінку суддівської бригади відчув на собі й вірменський спортсмен Азат Ховханесян. Практично, при повному його домінуванні перемога була чомусь присуджена опонентові — ірландцю МакКаллагу. Все це змушує замислитися про компетентність суддів на даних змаганнях.

В активі в українців залишається іще чотири боксера, котрі готові вступити в боротьбу за вихід в півфінал. Поки що в «медальну» зону потрапив тільки Тарас Шелєстюк.

Фото: box.sport.ua