Перші медалі українців на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Першою українською чемпіонкою стала Ольга Саладуха, що виступала у потрійному стрибку. Вона набагато обігнала своїх переслідувачів із Італії і Бельгії, які зайняли друге і трете місце. Результат Ольги — 14,81 метра. У її переслідувальниць — 14,56 и 14,55 метрів.

Єлизавета Бризгіна отримала срібну медаль у бігу на 200 метрів. Тут головними претендентами на перемогу були росіяни і французи, серед них Олександра Федорова із Росії вважалася найголовнішою. Однак змагання показало, що саме українка змогла вирвати у неї одну із «запланованих» нагород.

Ще одне «срібло» для України виборов Максим Мазурик у стрибках з жердиною. Йому не вистачило тільки пrsquo;яти сантиметрів, щоб отримати золоту нагороду.

Станіслав Мельников із України став третім на дистанції 400 метрів з барrsquo;єрами, поступившись двом британським легкоатлетам.

Отже, зараз у збірної України вже пrsquo;ять нагород: одна золота, три срібні і одна бронзова. З таким результатом вона посідає сьоме місце у загальній таблиці результатів чемпіонату. Попереду України — Росія (21 медаль), Великобританія (16 медалей), Франція (12 медалей), Германія (11 медалей), Білорусь (4 медалі), Туреччина (2 медалі, але обидві золоті).

Сьогодні останній день змагань, і є надія, що українські спортсмени ще неодноразово порадують своїх вболівальників.

За матеріалами: other.sport.ua

Фото: images.yandex.ua