Авокадо в кулінарії

Різні сорти авокадо виглядають по-різному. Можна побачити світло-зелені плоди, а можна і темно-фіолетові. Також різні і форми: від форми яблука до форми груші. Поверхня авокадо може бути дзеркально-гладкою, а може бути і сильно зморшкуватою.

Авокадо збирають недозрілими, під час зберігання вони повинні дозріти. Але найсмачніші — це найспіліші авокадо, тільки у них можна відчути тонкий смак, схожий на смак горіхів. Плоди авокадо містять багато жирів, вітамінів і мінеральних солей.

При обробці плоди не можна здавлювати, тому що з’являться чорні плями. Розрізати авокадо можна тільки безпосередньо перед вживанням, тому що при контакті з повітрям м’якоть забарвлюється в негарний темний колір. Це можна легко усунути, якщо збризнути плоди лимонним соком. Лимони взагалі дуже добре поєднуються з авокадо.

Коли Ви розрізаєте авокадо, то спочатку зробіть поздовжній розріз навколо кісточки, а потім поверніть одну половину плоду навколо кісточки. Тільки після цього вдається вийняти кісточку.

Авокадо завжди потрібно їсти сирими, тому що при варінні вони набувають неприємного гіркого смаку. Їх можна їсти з солодкою або гострою приправою. Простіше за все і дуже корисно їсти ці плоди прямо з шкірки, дістаючи ложкою, приправивши їх сіллю, соком лимона і перцем.

За матеріалами: ivona.bigmir.net

Фото: ivona.bigmir.net