Французи роблять інвестиції в енергетику Львівської області

Приваблює львівrsquo;ян те, що вітроелектростанції є набагато екогологічнішими, ніж теплові і атомні. Непоганим, на думку керівників області, є й те, що у Львів прийдуть сучасні технології та виробництво. В цьому плані Західна Україна буде іти врівень з європейськими країнами, зокрема з Германією, де такі проекти вже є реальністю.

Отримують свою вигоду і французькі фірми. Побудова таких станцій вимагає багато грошей, і будівельники планують отримати хороший прибуток. Крім французів, свою частку у доходах одержать приватні підприємці середнього та малого бізнесу Львівської області, що приймуть участь у даному проекті.

В цілому Львівська область, як і уся країна, не відчуває нестачу електроенергетики. В українській державі існують цілі програми подальшої розбудови власної електрики, яка вже є однією з найпотужніших в Європі. Львівська область отримує напругу по проводах, тому про порушення екології від атомних станцій їй немає що піклуватися. Розвиток партнерства з Францією, скоріш за усе, спроба налагодити економічні звrsquo;язки з Заходом, залучити закордонних інвесторів та створити умови для використання бюджету області в інтересах розвитку власної економіки.

За матеріалами: galinfo.com.ua

Фото: kianews.com.ua