Секрети грибної дієти

Грибної дієти як такої не існує. Весь секрет полягає в тому, щоб повністю замінити м’ясні страви грибними. Користь грибного меню відкрили всього лише кілька років тому британські лікарі. Тривалий час вони тестували більше 60 осіб, розробивши раціони з різною кількістю грибних страв і з застосуванням різних видів грибів, після чого опублікували огляд результатів. Середньостатистичний показник грибний дієти такий: протягом місяця людина втрачає у вазі 6-8 кг. Серед добровольців був і рекордсмен — чоловік, який скинув за 3 тижні 14 кг, що ще раз доводить, що будь-яка дієта вимагає індивідуального підходу.

Секрет грибний дієти полягає в тому, що гриби не провокують збільшення рівня холестерину в крові і розвиток жирових відкладень. Разом з тим, гриби ефективно очищають організм. А виведення шлаків і токсинів також важливо під час схуднення — адже організм починає працювати чітко, особливо його травний тракт: їжа у шлунку не застоюється і не викликає небажаний процес бродіння. До того ж, гриби — це ще й потужне джерело корисних речовин і багатьох вітамінів, за своїми корисними властивостями гриби нагадують м’ясо.

Британські дієтологи також назвали найкорисніші гриби для раціону людей, які бажають схуднути. Це печериці. Вони дуже легко засвоюються нашим організмом, не втрачають своїх корисних речовин під час приготування, а також у міру калорійні. В ідеалі, вибравши грибну дієту, ви повинні повністю відмовитися від м’яса і вживати грибні страви 3-4 рази на тиждень.

Лікарі відзначають, що дуже важливо готувати різноманітні страви, щоб гриби ви могли вживати і у вареному, тушкованому і в, і в смаженому вигляді. Завдяки цьому ви будете отримувати повний спектр корисних речовин, макро-і мікроелементів, вітамінів, які містяться в грибах і можуть частково руйнуватися у складі тих чи інших страв. Пам’ятайте, що як і будь-яка дієта, грибна також вимагає дотримуватися певного режиму. Тому після місяця дієти потрібно зробити перерву на 4-5 тижнів, а потім знову повернутися до грибного меню.

Слід враховувати і той факт, що гриби слід вибирати ретельно. Ці представники рослинного світу в певних умовах можуть стати небезпечними для здоров’я. У спекотну погоду отруйними можуть стати навіть нешкідливі гриби. Небезпечні гриби, зібрані вздовж жвавих магістралей. Так що вибираючи грибну дієту — пам’ятаєте про безпеку.

За матеріалами: gigamir.net

Фото: gigamir.net