Українські КрАЗи почали продаватися

З початку року Холдінгова компанія АвтоКрАЗ вже реалізувала в Росію 152 автомобіля. Слід відмітити, що сусіди дуже охоче стали покупати оновлену українську вантажівку, віддаючи перевагу в основному таким її видам як лісовози. Замовлення російських фірм є дуже своєчасними для українських виробників. У світі зараз дуже висока конкуренція між кампаніями, що виробляють вантажівки, а український варіант співвідношення «ціна — якість» цілком задовольняє покупців.

До кінця року росіяни візьмуть ще триста пrsquo;ятдесят одиниць такої техніки. Частина з них буде у вигляді тільки шасі. Це означає, що кузов російські виробники дороблять самі. Скоріш за усе, це будуть «вахтові» машини, котрі раніш дуже успішно виготовляв КАМАЗ, але в даний час, такі моделі практично не випускаються на російських заводах.

Флагман виробництва КрАЗ — оновлена модель 65032. Це самоскид з вантажопідйомністю 15-17 тон. Машина використовується для перевезення будівельних вантажів по шляхах з твердим покриттям. Повна маса автомобілю — 28300 кілограм. Потужність дизельного двигуна становить 300-330 кінських сил, що дозволяє розвивати швидкість до 72 кілометрів на годину. Розхід палива — 35 літрів на сто кілометрів. За необхідністю автомобіль може використовуватися і на бездоріжжі, але при цьому дещо знижується маса корисного навантаження.

За матеріалами: biz.liga.net

Фото: 0zona.ru