Стенд «Україна для людей» буде створений у навчальних закладах Дніпропетровщини

У документі написано, що проведення цілеспрямованої просвітницької роботи з учнівською та батьківською громадою є одним із цільових напрямків діяльності галузі освіти.

Леонід Олефір також пише, що з цією метою вважає за необхідне створити у кожному навчальному закладі області стенд «Україна для людей», який повинен бути постійно діючим. У ньому висвітлюватимуться основні напрямки діяльності Президента, Кабінету Міністрів, Дніпропетровської облдержадміністрації, обласної ради, органів місцевого самоврядування, а також розглядатимуться основні питання реалізації державної політики у освітній сфері, аналізуватимуться соціально-політичні проблеми розвитку суспільства України.

Чиновник не забув наголосити, що на стенді «Україна для людей» обовrsquo;язково повинен бути розміщений портрет та програма дій Віктора Януковича. Також у листі наголошується, що під час проведення регіональних конкурсів-оглядів щодо підготовки навчальних закладів Дніпропетровщини до навчального року потрібно «врахувати зміст та наявність постійно діючого стенду «Україна для людей».

За матеріалами tsn.ua

Фото: intv.ua