Ролики для дорослих – розвага чи ефективне тренування?

 Ролики для дорослих – розвага чи ефективне тренування?

Більшість починає кататися на роликах, бо це цікаве та приємне дозвілля. Якщо вам до смаку відчувати швидкість і радість руху, то ймовірно, що катання на роликах стане вашим улюбленим хобі. Цікаво, що ролики – це заняття, яке підійде як інтровертам, так і екстравертам. Адже кататися можна самостійно чи компанією.

При цьому рідко вирішують купити ролики для дорослих. Зазвичай беруть їх напрокат. І дарма, адже регулярне катання на роликах:

  • відмінно тренує всі групи м’язів;
  • розвиває вміння тримати рівновагу та координувати рухи;
  • підвищує загальну витривалість, зокрема завдяки тренуванню дихальної та серцево-судинної систем;
  • допомагає сформувати та підтримувати гарну поставу;
  • спалює калорії ефективніше за біг.

Кататися на роликах у місті можна безперервно: у теплі місяці надворі, а взимку – на закритому ролердромі.

Чи складно навчитися кататися на роликах дорослому?

Опанувати ази катання на роликах доволі просто і дітям, і дорослим. Незалежно від того, скільки вам років, якщо хочеться стати на ролики – не відмовляйте собі в цьому задоволенні. Щоправда, кататися на роликах не бажано, якщо:

  • маєте порушення вестибулярного апарату;
  • були травми голови чи хребта менш як 2 місяці тому;
  • наявні хронічні серцево-судинні захворювання.

Людям з поганим зором можна кататися за умови, що під час їзди замість окулярів ви будете користуватися лінзами, які допоможуть компенсувати вади зору. В усіх інших випадках можна сміливо купити дорослі ролики, адже катання на них покращить фізичний стан.

У випадках, якщо присутній психологічний бар’єр (наприклад, боїтеся мати смішний вигляд), є кілька варіантів його подолати. Можна звернутися до тренера, який швидко навчить вас правильно кататися на роликах і допоможе уникнути поширених помилок. Або почніть кататися за компанію з дітьми чи онуками. Ще один варіант – знайти однодумців серед друзів і разом відкрити для себе захопливий світ роликів.

Де купити ролики для дорослих в Києві?

Придбати ролики відмінної якості за прийнятну ціну можна, звернувшись до магазину «ПроРолики». Тут зібрано найкращі моделі провідних компаній-виробників роликів, а також усі необхідні аксесуари: захисне спорядження, шоломи, спеціальні шкарпетки та рюкзаки тощо. Всі продавці-консультанти випробували на собі не одну пару роликів, оскільки мають від 7 років досвіду катання. Вони допоможуть вам вибрати оптимальну модель з урахуванням ваших індивідуальних особливостей і потреб.