Що особливого в букетах для чоловіків?

 Що особливого в букетах для чоловіків?

У наш час, є цілком доречним дарувати букети для чоловіків https://shop.camellia.ua/ua/catalog/cat-3/muzhskie-bukety , це може бути колега по роботі, директор, брат, однокурсник або коханий. Проте, є деякі особливості, яких потрібно дотримуватись.

Правила підбору чоловічого букета

Ось декілька порад:

 1. Оформлення повинно бути дуже простим, забудьте про блискітки або бантики. Використовуйте крафтовий папір, декоративну мотузку, стриману листівку із привітаннями.
 2. Привід будь-який, наприклад випускний, вдалий захист дипломної роботи, вихід на пенсію, нагороди, ювілей.
 3. Форма композиції це вертикальні лінії, кулі або овали вважаються недоречними. Також не використовуйте маленькі квіточки, ніжних кольорів.
 4. Якщо привід для подарунка не є урочистою подією, тоді можна подарувати одну велику квітку без пакування або рослину у горщику.
 5. У композиції допустимо поєднувати максимум три види квітів, насичених відтінків. Це сині, бордові, вишневі, фіолетові, червоні або зелені кольори. Не можна використовувати квіти, які дарують тільки жінкам, наприклад польові, півонії, фіалки, конвалії або маргаритки.
 6. Краще поцікавитись у самого чоловіка, чи не проти він такого подарунка, особливо, якщо на церемонії буде багато людей. У іншому випадку, ви осоромите його та себе, зіпсуєте свято.
 7. Запитайте, чи немає у представника сильної статі алергічних реакцій на рослини в загалом або на конкретні види.
 8. Існують оригінальні композиції, наприклад у вигляді яхти, автомобіля, все залежить від того, яке хобі має чоловік.
 9. Жінки повинні дарувати квіти тільки тим чоловікам, які їх старші за віком, буде недоречним, якщо пані у поважному віці подарує квіти юнаку.
 10. Букет повинен бути тільки доповненням до подарунку, а не замість нього. Додайте пляшку його улюбленого алкогольного напою або сигари. Якщо чоловік веде здоровий спосіб життя, підійдуть фрукти, а для інтелектуала, додайте цікаву книгу.

Які квіти дарують чоловікам

Не всі рослини будуть підходити для представників сильної статі, тому краще слідувати порадам флористів:

 • Гладіолуси це у першу чергу, мужність, хоробрість, сила та бойовий дух. Їх форма нагадує меч, тому будуть доречними навіть військовим.
 • Орхідея символізує аристократизм, елегантність, вишуканість та цілеспрямованість. Їх дарують впливовим та заможним чоловікам. Також, доречними будуть для творчих людей.
 • Лілії побажають успіхів у кар’єрі, багатства, добробуту, досягти всіх поставлених цілей. Подаруйте їх рідним та близьким.
 • Для директора або ділового партнера ідеальними будуть кали, ними ви виразите свою повагу та сподівання на подальшу співпрацю.