Сонцезахисні окуляри Ray-Ban: як відрізнити оригінал від підробки

 Сонцезахисні окуляри Ray-Ban: як відрізнити оригінал від підробки

Якщо сонцезахисні окуляри, то неодмінно Ray-Ban. Ця думка міцно закріпилася в головах мільйонів людей. Ray-Ban: справжні з 1937 року. Ці окуляри — культ та ікона. Їх обирають для себе світові селебрітіс. Ними урізноманітнюють свій гардероб тисячі поціновувачів бренду з усього світу.

Окуляри з легендарним іменем не можуть коштувати дешево, проте це досить прийнятна вартість за якісний вибір. От тільки не хочеться заплатити, як за Ray-Ban, а отримати підробку. Тож, розберемося, чому Ray-Ban — це недешево і як не втрапити у пастку низькопробних реплік.   

Історія Ray-Ban: коротко про легенду

Славетними ці окуляри стали ще у 30-х роках минулого століття. Тоді на запит авіаційної промисловості було розроблено перші антиблікові окуляри. Вони мали полегшити роботу пілотів, у променях сліпучого сонця. Модель з лінзами-«краплями» стали називати «авіаторами» і вона стійко закріпилася у свідомості масового споживача з брендом Ray-Ban.

У 1952 році бренд випускає на ринок ще одну сенсацію. Це модель окулярів під назвою вайфарери. Їх особливість у простих чітких лініях і зручності. На відміну від авіаторів у металевій оправі, ці виготовлені з пластика. У 1961 році вайфарери стають елементом образу Одрі Хепберн у фільмі «Сніданок у Тіффані»: так Ray-Ban започатковує багаторічну співпрацю з Голлівудом, що лише посилює популярність продукції.

Сонцезахисні окуляри Ray-Ban 2023

Культові вайфарери та авіатори Ray-Ban представлені й у колекції 2023 року, однак вони переосмислені та осучаснені. Наприклад, на відміну від класики, нові вайфарери мають широкі дужки, а ефектність профілю досягається завдяки їх поєднанню з витонченим силуетом самої оправи. Якщо цікаво, зверніть увагу на сонцезахисні окуляри RAY-BAN 0840S.

Ще у новій колекції Ray-Ban представлені окуляри-клабмастери з виразною лінією брів. Придивившись до моделі RAY-BAN 0316S, поціновувачі помітять еволюцію змін у порівнянні з тими легендарними клабмастерами, що підкорили світ у 1986.

Як відрізнити оригінал від репліки?

Отже, вибираючи для себе новинки Ray-Ban або моделі з минулих колекцій, звертайте увагу на якість виконання і наступні нюанси виробу:

  • Оригінальні окуляри Ray-Ban неодмінно мають маркування на завушниках. Чіткими рівними літерами і цифрами позначено назву моделі, відтінок, розмір, рівень затемнення.
  • Гравіювання логотипу на лінзах — ще одна відзнака оригінального виробу. По-перше, гравіювання має бути, а по-друге, воно має бути якісним, охайним і чітким.
  • Позначка UV400 також вказує на оригінальність окулярів, адже означає максимальний захист від сонця, що не притаманно підробкам.
  • Якість виконання кріплень і шарнірів, загальний вигляд окулярів — все має виглядати непохитно, акуратно, без нерівностей, слідів клею тощо. Розхитані кріплення, як і занадто тугі найскоріше вказують на підробку.
  • До оригінальних окулярів Ray-Ban у комплекті неодмінно йде фірмовий чохол і серветка з мікрофібри.

Купуйте у офіційного дистриб’ютора

Безумовно, всі перераховані особливості оригінальних Ray-Ban потрібно врахувати і взяти до уваги. Проте це марна справа, якщо ви купуєте окуляри у неперевіреного продавця: на ринку чи в Instagram. Так ви ризикуєте потрапити у пастку підробок. Щоб уникнути цього, довіряйте онлайн і офлайн магазинам із ліцензією офіційного дистриб’ютора Ray-Ban. Наприклад, саме таким є онлайн-супермаркет Linza. Тут ви гарантовано знайдете справжні Ray-Ban, а каталог окулярів є розмаїтим і дуже зручним.