Вчені виявили нові властивості вишні

Дослідження проводились три місяці на мишах. Годували їх продуктами з високим вмістом жирів і помірним показником вуглеводів. Пізніше частину харчування їм замінили вишневим порошком. В результаті таких змін, вчені побачили у гризунів скорочення факторів ризику серцевих захворювань, концентрації холестерину, жирової маси.

Також проводилось дослідження, в якому прийняли участь 10 пацієнтів з ожирінням і зайвою вагою. Їм запропонували пити кожен день вишневий сік на протязі місяця. По закінченню експерименту в організмі учасників було виявлено значне скорочення декількох маркерів запалення, а також знизився рівень тригліцеридів, саме він є одним із факторів ризику серцевого захворювання. На основі таких досліджень біологи стверджують, що вишня зменшує запалення і володіє корисними, сильними властивостями для зниження ризику захворювань.

Вчені рекомендують щорічно включати в свій раціон харчування вишню. Це водночас приємний і корисний спосіб захистити своє здоровrsquo;я від поганих наслідків запалення.