Білі гриби покращують імунітет

Ніжка білувата або світло-бура, з білим сітчастим малюнком. М’якоть щільна, біла, на зламі колір не змінює, з приємним запахом. Білі гриби варять, смажать, сушать, маринують, солять, консервують.

Виявляється, що білі гриби ще більш корисні, ніж ми думали. Вчені стверджують, що це чи не самий корисний для імунітету продукт. Підстави приписувати такі властивості білим грибам з’явилися після того, як вчені під час досліджень виявили механізм впливу білих грибів на імунні клітини організму, які захищають його в критичних для здоров’я ситуаціях.

Як функціонує імунна система? Коли патогенні мікроорганізми атакують організм людини, утворюються бактерії, а імунні клітини тут же починають виробляють захист для організму. Для вироблення такого захисту потрібні поживні речовини.

Вчені Науково-дослідного центру з проблем старіння з Університету Тафса виявили, що білі гриби покращують стан імунної системи і роблять її більш сильною, саме за рахунок своєї здатності утворювати дані живильні речовини — противірусні та інші види білків. Ці білки одночасно допомагають організму чинити опір хворобам і відновлювати вже ушкоджені тканини.

За матеріалами: arvo.ua

Фото: arvo.ua