Українці стали частіше купувати дорогі авто

Наприклад, помічено, що у столиці володарями автомобілів Bentley стало відразу чотирнадцять українців! Це цифра враховує загальну кількість покупців з початку року, і вона є більшою в 3,5 рази, ніж за аналогічний період минулого сезону. Для довідки: такий автомобіль коштує в Україні від двох до чотирьох мільйонів.

Збільшилися покупки і дорогої Maserati. За перше півріччя 2010 року в країні продано чотири таких автомобілі. Для порівняння: у минулому році тільки один. Мають місце на Україні і декілька випадків купування ексклюзивного Maybach, вартість якого коливається на відмітці 2-3 мільйони євро.

Таку тенденцію можна пояснити тим, що люди, котрі мають гроші, побоюються введення нового податку на розкіш, а також на мито при ввезенні авто з закордону. Деякі політичні діячі говорять, що дорогі покупки почастішали через те, що пройшли вибори, і тепер підприємцям можна демонструвати свої надприбутки, не побоюючись, що їх знов «попросять» бути спонсорами тих чи інших політичних сил.

Для простих людей ця тенденція є сигналом, що знов наступають нелегкі часи (точніше — ще більше важкі). Скоріш за усе, такі покупки є просто способом вкладання грошей, щоб вони не знецінилися через інфляцію.

За матеріалами: auto.tochka.net

Фото: opel-club.com.ua