Світлотерапія лікує депресію

Психологи і психіатри запевняють, що це не депресія, це явище дещо інше.

Доктор психіатрії Університету Дж. Д’Аннунціо Массимо ді Джаннантоніо пояснює, що сонце і довгий світовий день навпаки є міцним природними ліками, захистом від багатьох хвороб, наприклад від депресії. До речі саме літом вона не загострюється завдяки сонячному світлу, яке стимулює метаболізм двох важливих нейрогормонів — серотоніну та норадреналіну. Доктор нагадав, що в країнах Північної Європи в останні роки введена «світлотерапія», вона ефективно зарекомендувала себе в лікуванні серйозних депресій.

Для одних спекотні літні дні є приємними і дарують багато радості і щастя, проте для інших вони перетворюються в страшні муки. У таких людей в спекотну пору з’являються симптоми дисфорії: поганий настрій, часті його перепади, безсоння і т. д. Профессор Джаннантоніо заявляє, що спека є дуже сильним стресовим фактором і у деяких людей вона може призвести до порушення правильного функціонування організму, так як він починає дуже активно захищатися.

З такого стану вийти можна, спеціалісти рекомендують застосовувати спілкування, фізичну активність, уважне ставлення до свого стану. Підліткам радять не допускати внутрішньої пустоти, а заповняти її роздумами і спілкуванням з ровесниками.

За матеріалами: news.a.ua

Фото: beautypages.ru