Планетарний міксер KitchenAid – головний помічник вдома та в ресторані

 Планетарний міксер KitchenAid – головний помічник вдома та в ресторані

Серед виробників преміальної кухонної техніки одним з найвідоміших є бренд KitchenAid. Він підкорив весь світ та став відомим завдяки безсумнівній якості своєї техніки. Однак, легендою та візитною карткою компанії визнали планетарний міксер KitchenAid, який став бестселером, здобув визнання та чудові відгуки серед кулінарів. За його допомогою такі складні процеси, як приготування пасти та замішування тіста буде можливо виконувати легко та невимушено. Придбавши міксер в офіційному магазині за адресою https://kitchenaid-shop.com.ua/planetarnye-miksery ви отримаєте гарантію на декілька років та будете певні, що купили саме оригінальну техніку, яка буде відповідати всім критеріям якості.

Чому міксер KitchenAid підійде для вашого ресторану?

На відміну від міксерів інших серій, професійний планетарний міксер KitchenAid характеризується більшими розмірами та підвищеною продуктивністю. Можна сказати, що для маленьких пекарень або невеликих закладів цей міксер справжня знахідка, так як може без проблем витримувати обсяги роботи того чи іншого виробництва.

Принцип роботи професійних моделей від KitchenAid полягає в механізмі планетарного руху. Вінчик обертається за годинниковою стрілкою в той час, як основна частина рухається по колу в протилежному напрямку. Робота за таким принципом дозволяє вимішувати інгредієнти по всьому об’єму чаші без потреби власноруч її повертати. Також, міксер KitchenAid має декілька швидкісних режимів, які підходять для всіх видів кухонних робіт.

Особливості професійного міксера KitchenAid

Планетарний міксер KitchenAid має багато переваг, окрім гарного вигляду та унікальної техніки планетарного руху. Висока якість, за яку цінують дану техніку, забезпечена за рахунок литих деталей механізму, ручного складання та ретельної добірки частин приводу, емальованого корпусу стійкого до будь-яких пошкоджень. Також, міксер має інші якості:

  • низький рівень шуму та вібрації;
  • довговічність (гарантований термін експлуатації – 25 років);
  • різноманіття кольорів корпусу (гамма налічує від 20 кольорів);
  • додаткові насадки, які входять до набору.

Отже, підсумовуючи можна сказати, що міксер KitchenAid є ідеальним варіантом для покупки як для домашнього користування, так і на професійну кухню. З таким пристроєм можна готувати безліч цікавих страв для себе і своїх близьких в домашніх умовах, або частувати гостей ресторану не просто смачною їжею, а унікальними витворами мистецтва.