Бджіл і тарганів вбивають мобільні телефони

Міжнародна група дослідників з США, Чехії, Великобританії, Росії, дослідивши і вивчивши дану проблему, зробили декілька висновків по зникненню тарганів.

По-перше, це масове використання різних миючих, хімічних засобів, різкі запахи синтетичних матеріалів, з яких виготовляються меблі, шпалери. Також до загибелі тарганів могло привести порушення озонового слою атмосфери. А продукти з ГМО могли негативно по впливати на їхній генетичний апарат. Однак, най вірогіднішою версією, вчені вважають вплив мобільного звrsquo;язку, який дуже швидко розвивається.

Таке високочастотне випромінювання мобільних телефонів, виявилось смертельним для прусаків. В країнах, де діють старі стандарти GSM і GPRS постраждали таргани, а там де поширені стандарти третього покоління, мобільні телефони вбивають медоносних бджіл. В США, Італії, Німеччині, Греції, Великобританії просто зникають цілі рої.

Також, вчені стверджують, що мобільні телефони сприяють захворюванню мозку і статевих органів. В загальному рекомендується в процесі з’єднання тримати телефон на відстані витягнутої руки.