Як боротись зі стресом?

1. Активний відпочинок. Цей метод більше відноситься до тих людей, які полюбляють екстремальний відпочинок, фізичне напруження і адреналін. Такий вид потребує багато часу і фінансових можливостей, тому що кращим супутником активного відпочинку є комфорт у всьому.

2. Пасивний відпочинок. Такий варіант не займає багато часу і витрат. Достатньо буде полежати перед телевізором дивлячись кінокомедію або почитати хорошу книгу. В такі моменти мозок людини відпочиває, людина углибляється в сюжет і перестає думати про свої проблеми.

3. Складання пазлів. Досить заспокійливе заняття. Проте, вибираючи картинку, оберіть невелику і нескладну, щоб дане заняття в результаті не призвело до нового стресу, через свої трудності в складанні.

4. Збирання конструктора. Сьогодні дитячі ігри на основі конструкторів заставляють задуматись не тільки дітей, але і дорослих. Таке заняття дозволяє проявляти фантазію, згадати дитинство і відволіктись від своїх проблем.

5. Вrsquo;язання і вишивання. Такий варіант підійде для терплячих людей. Крім того, що таке заняття заспокоює і відволікає, в результаті воно може ще і порадувати новим шарфом чи кофтинкою.

Любе заняття, яке приносить вам задоволення, може використовуватись для зняття стресу. Не забувайте, яка б не була стресова ситуація дайте змогу своєму організму максимально відпочити.