Від раку захистить правильна їжа

Кольорова мозаїка з овочів. Чим більш насиченим буде їх колір, тим більше корисних поживних речовин ви отримаєте. Завдяки рослинній дієті ви не будете набирати зайвих кілограмів і водночас у вас знижуватиметься ризик виникнення раку кишківника, товстої кишки і нирок.

Вітаміни. Дієтологи рекомендують включати в свій раціон харчування боби, соняшник, спаржу, зелений салат. Вживати лікувальні вітаміни — фолієву кислоту, вітаміни групи В, вони захищають від раку товстої і прямої кишки, молочної залози.

М’ясо шкідливе. Вживати м’ясо, ще й у термічно обробленому, жареному вигляді дуже погано. Напівфабрикати і мrsquo;ясні продукти збільшують ризик виникнення раку сечового міхура.

Зелений чай. Лікарі рекомендують випивати в день декілька чашок зеленого чаю для профілактики раку печінки, молочної залози, підшлункової залози, шлунку.

Десерт. У винограді і виноградному соку міститься ресвератрол, який захищає організм від грибків і бактерій і володіє протизапальними властивостями.

Вода. Вона допомагає захиститись від раку сечового міхура. Якщо організм отримує чисту воду, таким чином знижується концентрація шкідливих канцерогенних речовин в сечовому міхурі. Ваш організм очиститься від негативних речовин.

Корисні приправи. Раніше було доведено, що куркума (індійська спеція) пригнічує розвиток і поширення майже всіх видів ракових клітин.

Ягоди. Полуниця, гранат, малина, чорниця містять кислоту, яка являється сильним антиоксидантом і уповільнює ріст ракових клітин.

Алкоголь. Про нього доведеться забути. Розвиток раку горла, рота, печінки, молочної залози на пряму повrsquo;язано з кількістю випитого алкоголю. Спеціалісти говорять, що навіть доза в 30 грам чистого спирту на добу впливає на розвиток онкологічних захворювань.

Фото: vsesmi.ru