Ревнощі

Психоаналітики запевняють, що ревнощі це банальний страх втратити кохану людину. Напевно, логічний ланцюжок має бути таким: ревнощі виникають, коли є підозра або, гірше того, докази, що він (вона) симпатизує комусь ще. І тут виникає ціла гама душевних мук.

Але це не зовсім так. Будь-яка, досить досвідчена жінка знає, як нелегко утримати поруч чоловіка, якщо не давати йому можливості іноді ревнувати! Якщо ви зовсім не будете давати чоловіку приводу для ревнощів, він вирішить, що інші чоловіки не звертають на вас уваги. І в якийсь момент може подумати: — «Якщо вона нікому не потрібна, мені — то навіщо така?!»

Хоча, ні один чоловік не буде спеціально викликати жіночі ревнощі. Ревнощі, як спосіб внесення різноманітності у стосунки — лише жіноча звичка. Між чоловічими та жіночими ревнощами є істотна різниця. Чоловіки за своєю природою полігамні і, отже, дають жінкам більше приводів для ревнощів. Виходить, що раз вони самі такі, то значить повинні бути більш терпимими і поблажливими. І, звичайно, менш ревнивими.

Але де ви бачили таких чоловіків? Справа в тому, що жінка, яку він обирає для себе, ніби його власність. Вродлива, розумна, яскрава жінка — такий же знак успішності чоловіка, як престижна робота, гарна машина, дорогий годинник. І хай тільки хтось зазіхне на його власність!! Чоловік потребує постійного підтвердження того факту, що його жінка бажана для багатьох, але дісталася йому, бо він найкращий. З цієї причини чоловіки ревнують жінок і з приводом, і без приводу.

Досить часто жінки ревнують і в профілактичних цілях — щоб чоловік знав, що він під невсипущим контролем і не розслаблявся.

Насправді не бійтеся ревнощів. Вони гарні в тій мірі, в якій підігрівають стосунки чи хвилюють кров, щоб кохання не було прісним. А от якщо ревнощі завдають страждання, є сенс задуматися.

Отже, ви страждаєте, тому що знаєте, що ваш коханий вам зраджує. Тому що він кохає іншу, просто бабій або йому подобається вас мучити. Подивимося по порядку: Любить іншу? Ну що тут сказати?! Ревнувати пізно. Коханий не ваша власність, силою змусити знову вас полюбити — не можна. А влаштовувати скандали, розбирання і всіляко отруювати йому життя не потрібно. Краще витратьте сили на те, щоб знайти того, з ким ваше кохання стане взаємним. Нехай буде тяжко, але з закінченням кохання життя не закінчується. Якщо він — бабій? Ну, тут ревнувати взагалі немає сенсу. Напевно про це ви знали заздалегідь. Подивіться правді в очі .. Бабій — це стан душі, а тому кохайте його таким, який він є або йдіть! Марно його ревнувати, краще займіться чимось іншим. А ось якщо йому подобається вас мучити? Це найгірше. Не дозволяйте мучити себе! Якщо це доставляє йому задоволення, значить, ваше життя перетвориться на пекло. Залиште його. І не намагайтеся вибивати клин клином. Цей клин — не вибивається.

Бути трохи ревнивим — це нормально. Але не можна доводити себе до того, коли починаєш розуміти, що не можеш управляти ситуацією, коли подібні сцени стають щоденними, коли стаєш заручницею власного кохання, потрапляєш у залежність, схожу на наркотичну.

За матеріалами: gigamir.net

Фото: gigamir.net