Поставте чоловіка на місце!

Напишіть список того, чого ви, на вашу думку, гідні. Доповніть його тим, що вам потрібно і приберіть те, що вам не потрібно. Періодично перечитуйте список, і через якийсь час ви відчуєте, що вам це необхідно. А ще через якийсь час ви почнете поступово добиватися свого. Знайте собі ціну!

Жінки часто думають, що чоловіки здогадуються про їх бажання. Але насправді, чоловіки зовсім не розуміють жінок і, як правило, ні про що не здогадуються, особливо якщо ви мовчки ображаєтеся, або намагаєтеся сказати натяками. Говоріть чоловікові чітко і ясно, чого ви від нього хочете, іноді цього цілком буває достатньо. Часто можете навіть почути: «А чому ти раніше мовчала і не говорила мені про те, що тобі неприємно чи приємно?»

Просіть в першу чергу те, що вам потрібно. Не треба просити діаманти, якщо вам не вистачає щоденного, повноцінного спілкування з чоловіком або романтичних прогулянок.

Як же домогтися поваги і як поставити чоловіка на місце?

Якщо чоловік жартує над вами, а вам не подобаються його жарти, то не треба сміятися разом із ним. Цим ви тільки заохочуєте подальший «гумор» над собою. Скажіть прямо, що його жарти вам зовсім не смішні і не подобаються.

Якщо чоловік грубіянить, не потрібно грубіянити йому у відповідь. Користі від цього, як правило, мало. Скажіть, що його грубість по відношенню до вас неприйнятна. Що не потрібно з вами (жінкою), так розмовляти.

Ну, і звичайно, є суто жіночі способи, які так само іноді непогано діють. Перший спосіб — плач. Якщо жінка починає плакати, то часто у чоловіка агресія починає випаровуватися з кожною сльозинкою. Звичайно, не зловживайте цим способом та, найголовніше, не забудьте паралельно пояснювати чоловікові, через що ви плачете.

Ще один спосіб — це подяка та заохочення за те, що чоловік шанобливо поставився до вас. Можете сказати, що «Я дуже вдячна, що ти під час візиту до своїх батьків захистив мене від своєї мами (тата) і т.д. Я відчула себе з тобою, як за кам’яною стіною. Ти справжній чоловік, я тобою пишаюся». Можна детальніше і з повтореннями. Це чоловіки люблять, добре запам’ятовують і намагаються потім повторювати те, за що їх похвалили.

За матеріалами: ivona.bigmir.net

Фото: ivona.bigmir.net