Як помиритися з коханим?

Крок перший. Першим кроком до примирення повинна стати година тиші, можливо комусь знадобитися більше часу. Спочатку потрібно заспокоїтися і підійти до аналізу події тверезо. Кращий варіант — поставити себе на місце коханого і постаратися зрозуміти, яку думку він хотів донести, яку переслідував мету.

Крок другий. Існує стародавня наука конфліктологія, головним принципом якої є теза, що нерозв’язних конфліктів не буває, є важко вирішувані. Зрозуміти іншу людину досить складно,тому другим кроком може стати перетворення образи в розуміння. Для цього потрібно взяти чистий аркуш паперу і сформулювати причину конфлікту, чесно і ясно. Потім лист можна розділити на дві частини: праворуч описуються власні помилки, ліворуч — помилки партнера. Хто допустив більше? Якщо після такого аналізу прийшло усвідомлення необхідності примирення, час йти далі.

Крок третій. Потрібно вибрати якийсь оригінальний варіант, зробити перший крок до перемир’я. Найпростіший — зателефонувати або зустрітися і сказати: «Вибач, була не права». Для примирення підійдуть будь-які засоби: послати смс, написати електронний лист, подзвонити по телефону. Головне в усіх цих варіантах розмова не повинна переходити до неприємних спогадів сварки.

Крок четвертий. Відмінний спосіб примирення — згадати найкращі моменти стосунків, влаштувати романтичну вечерю при свічках. Якщо після сварки проживання на одній території зберігається, можна написати теплий і глибокий лист про якийсь епізод спільного життя і покласти конверт під подушку коханого або в його діловий портфель. Напевно, він переживає не менше, і цей перший жіночий крок сприйме як допомогу.

За матеріалами: gigamir.net

Фото: gigamir.net