У Японії зазнав краху американський військовий літак — деталі інциденту

 У Японії зазнав краху американський військовий літак — деталі інциденту

У середу, 29 листопада, американський літак зазнав аварії та впав у води на заході Японії.

Американський вертольотоплан V-22 Osprey потрапив у катастрофу в Японії. Місцеві рибалки повідомили, що вже вдалося знайти трьох людей, але їхній стан залишається невідомим. Берегова охорона вже вирушила з патрульними катерами та літаками в район інциденту.

За інформацією Reuters, аварія трапилася поблизу аеродрому острова, де раніше в цей же день успішно приземлився інший Osprey. Згідно з відомостями, інцидент стався близько 06:00 за київським часом. Очевидці повідомляють, що під час падіння вертольотоплана загорівся лівий двигун.

Також повідомляють, що літак, який може функціонувати як гелікоптер і стаціонарний літак, експлуатується морською піхотою США, військово-морськими силами США та Силами самооборони Японії.

Зазначається, що використання літаків Osprey в Японії стало предметом суперечок. Критики стверджують, що цей вид транспорту схильний до нещасних випадків, тоді як американські військові та представники Японії стверджують, що він абсолютно безпечний.

Нагадаємо, раніше в Середземному морі під час тренувальних польотів із дозаправленням у повітрі стався крах іншого військового літака США, що призвело до загибелі п’ятеро американських військовослужбовців.