Який він, adidas в Україні?

 Який він, adidas в Україні?

Сьогодні adidas в Україні та по всьому світу є неймовірно відомим, затребуваним, шанованим брендом. Але ж так було не завжди! Компанія має довгу та тернисту історію, яка дозволила їй стати тим, ким вона є зараз. У філософії тут простежується прагнення до перемоги, самовдосконалення, зростання, сили

Давайте ж дізнаємось історію докладніше!

Все почалося 1925-го року у маленькому німецькому містечку — Метцигені. Адольф та Рудольф Дасслери відкрили невеликий сімейний бізнес із виготовлення домашніх тапочок. Вони користувалися популярністю, доки не винайшли футбольні бутси з шипами на підошві, що буквально перевернуло світ спортивного екіпірування та перевело фірму на новий рівень. Дасслери завжди мріяли про те, щоб винайти таке взуття, яке буде ідеальним і підійде всім потребам покупців. Далі маленька фабрика переросла в міжнародну марку, а потім у справжню імперію, яка сьогодні є найкращою у своїй справі.

Чому варто обирати цей бренд?

Як і майже 100 років тому, адідас керується правилом про те, що особлива увага має віддаватися якості, Ви ніколи не побачите тут ніяких фейлів, винятково високоякісні матеріали та інноваційні технології. Величезна команда професійних розробників та дизайнерів постійно працюють над тим, щоб запропонувати покупцеві найкращий товар, нову функцію, максимально бездоганний склад.

Про найголовніше:

Сьогодні побачити adidas в Україні та будь-якій іншій країні зовсім не складно. Магазини розташовані по всьому світу, а також ви можете відвідати офіційний сайт бренду, і оформити замовлення онлайн.

Тільки уявіть, наскільки приємно лягти у теплу ванну, нанести улюблені засоби для шкіри та волосся, відкрити каталог улюбленої марки та замовити все, що душі сподобається. Це ж заощадження колосальної кількості часу! Більше не доведеться їздити в мол за покупками, все вже під рукою. Тепер ви можете займатися роботою, будинком, дітьми, відпочинком, зустрічами та багатьом іншим, не турбуючись про те, що гардероб буде порожнім.

Маленькі приємності від адідасу:

Платформа інтернет-магазину розроблена таким чином, щоб спростити та впорядкувати шопінг. Кожен товар розділений на розділи, а також є пошук, що допоможе знайти необхідне за лічені секунди. Тут можна підписатися на розсилку про нові новини фірми, після чого вам будуть нараховані бонуси. adidas в Україні та інших країнах чекає на кожного! Вдалих покупок!