Як підготовити автомобіль до зими: ТОП-5 корисних порад

 Як підготовити автомобіль до зими: ТОП-5 корисних порад

На сьогоднішній день автомобіль є у кожного кому він потрібен, адже їх ціна вже давно стала доступна для широкого кола потенційних покупців. Особливо це твердження актуальне у випадку з уживаними автомобілями в роках. Але крім покупки автомобілю, його потрібно ще й своєчасно обслуговувати, і це вкрай важливо для того, щоб експлуатація автомобіля була безпечною, як для водія та пасажирів, так і для інших учасників дорожнього руху та пішоходів.

При всьому цьому, зимовий період експлуатації автомобілів – найнебезпечніший, і тому перед кожним новим зимовим сезоном потрібно відповідно готувати залізного коня до нього. Експерти дають приблизно стандартні основні поради, на що саме потрібно звертати увагу, щоб експлуатація автомобіля взимку була безпечною.

Що потрібно перевірити в автомобілі перед зимовим сезоном?

Відразу потрібно зауважити, що в залежності від віку та пробігу автомобіля, проблеми, з якими може стикнутися автовласник можуть посилюватися і тому ремкомплекти для основних вузлів на агрегатів можуть знадобитися з великою долею вірогідності. Придбати все це можна на сайті https://klifex.ua/ де представлений широкий каталог всього необхідного для планового обслуговування та ремонту автомобілів, а основні поради автомобілістам при підготовці до зимового сезону такі:

  1. Заздалегідь подбати про те, щоб замінити шини в автомобілі на відповідні сезону (зимові шини радять ставити, коли середньодобова температура за вікном опускається нижче ніж 7 градусів по Цельсію).
  2. Перевірити справність пічки в автомобілі, адже без неї комфортно їздити за кермом взимку буде майже неможливо.
  3. Подбати про те, щоб у системі охолодження двигуна був антифриз, що не замерзає при низьких температурах.
  4. Незабути залити в бак омивач скла відповідний сезону.
  5. Перевірити цілісність ходової та гальмівної системи автомобіля, адже в зимовий період вони можуть мати додаткове навантаження.

У деяких випадках при перевірці всіх цих моментів потрібний буде дрібний ремонт чи навіть заміна тих чи інших агрегатів і до цього потрібно бути готовим, адже економити на безпеці, до того ж у зимовий період – м’яко кажучи нерозумно.

Що стосується якості запчастин, які будуть встановлюватися, то купляти не обов’язково саме оригінальні запчастини, але в більшості випадків нова запчастина буде краще, ніж та, яка була вже у використанні, хоча тут бувають і винятки, що лише підтверджують правило.