Якісна техніка REDMOND – тільки оригінальна українська!

 Якісна техніка REDMOND – тільки оригінальна українська!

Оригінальна продукція REDMOND від української торговельної марки, користується великим попитом, в першу через те, що вона має гарні показники якості та неперевершеного дизайну. Високоякісна техніка від REDMOND виробляється на сучасному заводі Zhongshan Redcon Electric Appliance Co.Ltd, який знаходиться в китайському місті Чжуншань, у провінції Гуандун. Завдяки сучасному обладнанню та інноваційним технологіям, які використовуються на даному заводі, а також тому, що оригінальна продукція REDMOND в обов’язковому порядку проходить детальний контроль з боку висококваліфікованих українських інженерів у віддаленому форматі, ця техніка дійсно якісно виділяється на ринку. Сьогодні всі права в нашій країні на ТМ REDMOND належать лише компанії «Річ Маркет», про що свідчить фірмова упаковка з відповідною позначкою.

Варто розуміти, що ліцензійна продукція REDMOND від українського постачальника має бути зі спеціальною позначкою і якщо такої не має, то це означає що товар контрафактний, який був завезений з РФ. Тому перед купівлею техніки треба звертати увагу на це, адже в інакшому випадку можна потрапити на неякісний товар з РФ, і цим самим допомагаючи Росії заробляти гроші.

Офіційна техніка, яка має відповідні сертифікати якості і продається в Україні виробляється в Китаї. Але тут варто звернути увагу на те, що для продажу такої техніки в Україні потрібне реєстраційне свідоцтво на ТМ, яке відповідним чином оформлене згідно діючого законодавства. Однак в нашій країні доволі часто також можна побачити товари REDMOND, з незаконним свідоцтвом від російських імпортерів.

Більш детальніше про дану ситуацію…

Про незаконні свідоцтва від імпортерів з РФ багато було сказано у залах судових засідань, про що свідчить справа №910/19933/17 де було чітко зафіксовано порушення інтелектуальних прав власності на торгову марку REDMOND. У даній справі розглядались порушення прав на торгову марку в відповідних зареєстрованих свідоцтвах згідно законодавства нашої держави та які мають в реєстрі номери №190555№159383 та №262734. Таким чином, в судовому порядку було законно підтверджено, що компанії з РФ, які реєстрували ТМ, що були зареєстровані під відповідними номерами, не мали та не мають законного права щодо їх використання в Україні, оскільки українська компанія «Річ Маркет» раніше зареєструвала відповідну ТМ під №238818, захистивши свої права. При всьому цьому, така ситуація виявилась неоднозначною, адже незрозумілим чином вищенаведені торгові знаки також знаходяться в базі Державного реєстру ТМ. В даному прикладі мова йде лише про компанії з РФ, які не мають ніяких юридично законних прав продавати техніку REDMOND, але натомість вони намагаються позиціонувати себе як постачальників оригінальної техніки, що абсолютно не відповідає дійсності.

В українському державному реєстрі торгівельних марок – номер №238818 є таким що став «добре відомим» і саме цей беззаперечний факт дає змогу власнику цієї ТМ, тобто українському підприємцеві, згідно з Законом України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг»,  на законних підставах називати брехливі заяви імпортерів товарів з РФ абсолютно неправомірними діями, тобто проявом недобросовісної конкуренції.

Така ситуація доволі прикра, адже на фоні повномасштабної війни з РФ, деякі українські чиновники продовжують лобіювати протизаконні інтереси постачальника з РФ, адже у Державному реєстрі продовжують перебувати торговельні марки ворожого постачальника без відповідної наявності необхідних дозвільних документів. Таким чином, навіть після законного рішення суду, ситуація лишається без змін.